Hlavní navigace

Tandberg potvrdil vedoucí postavení a získal i za 3. čtvrtletí největší podíl tržeb ze všech skupinových videokonferenčních systémů.

[Tisková zpráva] Norská společnost TANDBERG získala za 3. čtvrtletí 2007 největší podíl tržeb ze všech skupinových videokonferenčních systémů. Na českém, slovenském, bulharském a rumunském trhu ji zastupuje GiTy, a.s.

Sdílet

Brno, 13. listopadu 2007 – Společnost TANDBERG má za třetí čtvrtletí letošního roku největší podíl tržeb ze všech skupinových videokonferenčních systémů. Vyplývá to ze zprávy nezávislé analytické společnosti Wainhouse Research. Tento výsledek potvrzuje dlouhodobě nejvyšší růst prodeje všech produktů a ve třetím čtvrtletí letošního roku je meziroční růst o více než 50%. V České a Slovenské republice, Bulharsku a Rumunsku zastupuje tohoto lídra v oboru vizuální komunikace společnost GiTy, a.s., přední technologická firma s více než 17-tiletou působností na poli systémové integrace a s více než 10 000 referencemi.

TANDBERG nabízí unikátní systém, založený na jednotné architektuře, a první kompletní portfolio videokonferencí v kvalitě HD (High Definition). Díky tomu vyhovuje i nejnáročnějším požadavkům uživatelů na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost ovládání. V poslední době například nasadila společnost Gity tuto technologii pro krajské úřady, které tak zkvalitnily a zefektivnily vzájemnou spolupráci pomocí videokonferenční komunikace