Hlavní navigace

Taneční kolo Česko Slovenské SuperStar vyřadilo ze hry Simonu Feckovou

[Tisková zpráva] Ve třetím finálovém kole předvedla osmička finalistů Česko Slovenské SuperStar kromě zpěvu také svůj taneční potenciál. Každý po svém tak napjatou atmosféru LIVE přenosu rozpohyboval s doprovodem skupiny profesionálních tanečníků. Přestože výkony všech soutěžících byly vynikající, jeden z nich musel z kola ven. Třetí finále se stalo osudným Košičance Simoně Feckové.

Sdílet

Praha, 26. dubna 2011 – LIVE přenosy druhé řady Česko Slovenské SuperStar jsou v plném proudu, a tak i tento víkend jsme byli svědky profesionálních pěveckých a také tanečních excelentních výkonů nejlepších zpěváků a zpěvaček druhé řady Česko Slovenské SuperStar.

Pěvecké šance letošních finalistů jsou hodně vyrovnané. Všichni chtějí uspět, všichni podávají maximální výkon! Osud finalistů díky svým sms hlasům mají ve svých rukou pouze diváci a jejich role není vůbec jednoduchá. Všemi obávaný proces Vyřazování je ovšem nevyhnutelný a ani Velikonoční pondělí nebylo výjimkou. Tím posledním v soutěži se stalo pro Simonu Feckovou. Taneční hit světové pěvecké legendy Madonny Hung up, za který nesklidila ani u hvězdné poroty Gábiny Osvaldové, Heleny Zeťové, Pala Habery a Rytmuse lichotivé hodnocení, nejméně oslovil také diváky, kteří jí poslali nejmenší počet hlasů. Po nelítostném verdiktu, který zazněl z úst moderátora Leoše Mareše, se nesla celou halou vlna emocí. Následovalo smutné loučení a také poslední společné fotografování.

Ve 4. finálovém kole, které nás čeká první májovou neděli 1. května 2011, si tentokrát přijdou na své fanoušci rockových balad, a to hned ve dvojité dávce. Sedmička soutěžících bude zpívat dva rockové hity! V pondělní 2. května 2011 se pak počet adeptů na postup do dalšího kola soutěže opět zúží o jednoho – čeká nás další Rozhodnutí, ve kterém zazpívá host večera Monika Bagárová!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).