Hlavní navigace

Tarif Extra zlomil cenovou hranici dat, hlásí společnost Pe3ny Net

[Tisková zpráva] Praha, 21. února 2007 - Od dnešního dne nabízí pražská metropolitní síť Pe3ny Net bezkonkurenčně výhodný Tarif Extra, který zákazníkům přináší provozní úspory a zajišťuje firemním a lokálním sítím vysoce kvalitní, bezpečný a spolehlivý přenos dat. Výhoda tohoto tarifu spočívá v přenosové rychlosti 10 Mbit/s (full duplex - 10 /10 Mbit/s) a v neuvěřitelně nízké ceně - 7 499 CZK měsíčně + 1 Kč měsíčně za pronájem technologie při smlouvě na 1 rok nebo 20 Mbit/s za dvojnásobek ceny.

Sdílet

Tato nová nabídka je založena na efektivním využívání přenosových kapacit. Proto se společnost Pe3ny Net rozhodla pro přenos datové informace Tarifu Extra prostřednictvím plně duplexního, radioreléového spoje (10.5 GHz), vhodného především pro dlouhé přenosové skoky do 50 km. Díky nízké ceně Tarifu Extra a vybrané technologii ušetří zákazníci v oblasti provozních nákladů.

„Přenos dat v síti Pe3ny Net je zcela bezpečný “ vysvětluje Petr Hromádko, ředitel technického úseku společnosti Pe3ny Net, a dodává „V rámci Tarifu Extra poskytuje naše společnost garance na kapacitu přenosu. Služba je tak vhodná k propojení lokálních počítačových sítí společností, které mají k dispozici pobočkovou síť, a k propojení lokálních (komunitních) sítí – ISP“

Výhody Tarifu Extra

  • Služba je vždy plně přizpůsobena požadavkům zákazníka.
  • Instalace zařízení pro přenos dat je prováděna v individuálně sjednaném termínu a přesně podle specifikací.
  • Nepřetržitý odborný dohled nad celou trasou.
  • Nízká cena / vysoká kvalita.

Komu je Tarif Extra určen
Tarif Extra je určen větším společnostem a lokálním poskytovatelům internetu ( ISP), kteří operují na území hl. města Prahy a okolí a chtějí efektivně propojit své pobočky vysokorychlostní sítí umožňující přenos hlasu, vysokého objemu dat i multimédií. Řešení se vyplatí společnostem, jejichž obchod je závislý na kvalitě a spolehlivosti telekomunikačních služeb.

(*cena tarifu je bez DPH 19 %)