Hlavní navigace

Tech Data autorizovaným distributorem kompletního portfolia storage produktů společnosti Hitachi GST

[Tisková zpráva] Tech Data Distribution podepsala kontrakt na autorizovanou distribuci celého portfolia Hitachi Global Storage Technologies (Hitachi GST). Kontrakt pokrývá všechny produktové řady Hitachi GST (3,5“ HDD, 2,5“ HDD, externí disky). Produkty Hitachi budou dostupné u společnosti Tech Data Distribution od 1. března 2010.

Sdílet

Praha, 25. února 2010 – Společnost Tech Data Distribution oznámila uzavření významného kontraktu se společností Hitachi GST – jedním z největších světových producentů disků a úložných zařízení. Zákazníci Tech Data Distribution na českém a slovenském trhu tak získali přístup k celému portfoliu pevných disků a externích úložných zařízení Hitachi Global Storage Technologies (Hitachi GST). Produkty budou dostupné od 1. 3. 2010.

Portfolio společnosti Hitachi GST je vskutku rozsáhlé. Zahrnuje 3,5 a 2,5 palcové pevné disky pro PC sestavy, servery, notebooky a ostatní firemní aplikace. Další dimenzí jsou úložná zařízení pro audio a video zařízení, osobní digitální přehrávače a nechybí ani nabídka externích disků a řešení.

„Díky podpisu distribučního kontraktu se společností Hitachi GST můžeme nyní našim partnerům nabídnout skutečně rozsáhlé pole vynikajících storage produktů pro všechny aplikace napříč IT trhem,“ komentoval podpis kontraktu Martin Rak, vedoucí obchodní jednotky Komponenty u Tech Data Distribution.

Produktové portfolio, které nově Tech Data Distribution svým zákazníkům nabízí, zahrnuje všechny série produktů společnosti Hitachi GST:

Travelstar
Vysoce výkonné disky s dlouhou životností. Jedná se o 2,5“ 5400 a 7200 ot./min. SATA disky určené pro notebooky, herní systémy, kompaktní desktopové systémy a externí úložiště.

Deskstar
Prověřená a spolehlivá rodina SATA disků se 7200 otáčkami za minutu pro PC sestavy, vysoce výkonné herní systémy, pracovní stanice, objemné záznamy bezpečnostních kamerových systémů, osobní úložiště dat a desktopová RAID řešení.

Ultrastar
Celá nabídka SATA, SAS a FC pevných disků, které podporují digitální ekosystém společností.

CinemaStar
Disky navržené speciálně pro využití v audio a video zařízeních. Tyto disky se vyznačují velkou kapacitou, tichým chodem a nízkou provozní teplotou a jsou proto vyhledávanými součástkami moderních HD rekordérů, DVD/HDD rekordérů, televizí vybavených DVD rekordérem, média center a kamerových bezpečnostních systémů.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).