Hlavní navigace

Nově u Tech Data Distribution: Kompletní portfolio produktů společnosti Antec

[Tisková zpráva] Nový distribuční kontrakt na kompletní portfolio společnosti Antec. Kontrakt vstoupil v platnost 7. 6. 2010 a zahrnuje ČR i SR. Antec je průkopníkem v high-end komponentech pro PC.

Sdílet

Praha, 25. 6. 2010 – Společnost Tech Data Distribution, oznámila uzavření dalšího významného kontraktu. Svým partnerům a zákazníkům může nyní nabídnout také produkty od předního výrobce high-end komponentů pro PC – společnosti Antec.

Nový kontrakt vstoupil v platnost 7. června 2010 a zahrnuje distribuci všech produktových řad Antecu, pro český i slovenský trh. Zákazníci se tak mohou těšit na zajímavé počítačové skříně, produkty pro multimediální zařízení, vysoce účinné zdroje s certifikací 80 plus a mnohé další lahůdky.

Za značku Antec je ve společnosti Tech Data Distribution zodpovědný produktový manažer Ondřej Radikovský z obchodní jednotky Periferie a spotřební materiál.

O společnosti Antec
Antec patří mezi přední výrobce high-end komponent pro osobní počítače. Společnost byla založena v roce 1986 a v tomto odvětví je uznávána jako průkopník. Produkty Antec se vyznačují svou účinností, spolehlivostí a tichým provozem. Portfolio společnosti Antec zahrnuje PC skříně, PC zdroje, chladicí systémy a nejrůznější počítačové doplňky.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).