Hlavní navigace

Tech Data Distribution autorizovaným resellerem AMD

[Tisková zpráva] Praha, 10. 4. 2007 – Společnost Tech Data Distribution oznámila, že obdržela autorizaci na jejíž základě se k 1. dubnu 2007 stává autorizovaným resellerem společnosti AMD (Advanced Micro Devices) - jedné z nejvýznamnějších IT společností současnosti.

Sdílet

„Toto partnerství je logickým vyústěním dosavadní spolupráce mezi námi a společností AMD. Spolupráce začala před dvěma měsíci zařazením produktů AMD do naší nabídky a my ji nyní chceme ještě zintenzivnit a rozvíjet,“ řekl Martin Rak, BU Manager divize komponenty ve společnosti Tech Data Distribution. „Prvořadým cílem je, aby z našeho blízkého partnerství s AMD co nejdříve a co nejvíce těžili naši zákazníci.“

Produkty AMD má společnost Tech Data Distribution ve své nabídce od začátku nového fiskálního roku, tj. od 1. 2. 2007. Díky autorizaci nyní může Tech Data Distribution nabídnout svým zákazníkům další výhody spojené s přímou a oficiální podporou od výrobce.

„Zákazníkům Tech Data Distribution v České republice a na Slovensku se nově otevírá možnost nakupovat špičkové produkty AMD přímo z autorizovaného kanálu, s celou řadou výhod a podpůrných programů, “ dodal Martin Rak. Advanced Micro Devices je předním globálním poskytovatelem inovativních mikroprocesorových řešení pro trh počítačů, grafiky a spotřební elektroniky. Úlohou AMD je mířit k otevřené inovaci, volbě a růstu oboru dodáváním špičkových řešení sledující potřeby zákazníků, které poskytují výkon uživatelům po celém světě.