Hlavní navigace

Tech Data Distribution má nového ředitele product marketingu

[Tisková zpráva] Praha, 23. 4. 2007 – Společnost Tech Data Distribution oznámila jmenování Martina Svobody do nové funkce ředitele Product Marketingu, který bude odpovědný za řízení všech obchodních jednotek založených na klasické objemové distribuci. V rámci Tech Data Distribution jsou to konkrétně obchodní jednotky Počítače, Komponenty, Servery a storage, Periferie, Spotřební materiál a Mobilní komunikace a zařízení. Přímým nadřízeným ředitele Product Marketingu bude ředitel Tech Data Distribution, Ondřej Pavlík.

Sdílet

Martin Svoboda doposud zastával funkci vedoucího obchodní jednotky Počítače & servery a storage. Na tuto pozici vedoucího obchodní jednotky byl nyní nově jmenován Roman Vaníček.

Před příchodem do Tech Data Distribution byl Martin Svoboda členem představenstva společnosti ABM Group, zabývající se výrobou počítačů a velkoobchodním i maloobchodním prodejem výpočetní techniky. V této společnosti působil 9 let, v Tech Data Distribution pracuje 4 roky.

Martin Svoboda je absolventem Filozofické fakulty UK a plynně hovoří anglicky. Je ženatý a má devítiletou dceru Annu. K jeho koníčkům patří sport, motorky a četba.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.