Hlavní navigace

Tech Data Distribution na Invexu v rámci Reseller Meeting Point

[Tisková zpráva] Praha – 4. 10. 2006 – Letošního veletrhu Invex se po několika letech zúčastní i jedena z nejvýznamnějších IT firem v ČR a na Slovensku. Jedná se o českou i světovou dvojku v oblasti distribuce – společnost Tech Data Distribution, která se stala partnerem doprovodného projektu veletrhu, nazvaného Reseller Meeting Point @ INVEX-DIGITEX.

Sdílet

Reseller Meeting Point je úzce specializované odborné setkání zástupců prodejního řetězce z oblasti IT a spotřební elektroniky, které proběhne v pavilonu G1 s registrovaným vstupem. Jeho hlavním cílem je zprostředkování nových obchodních kontaktů mezi výrobci, prodejci a distributory.

Reseller Meeting Point bude otevřen od 9. do 11.10. 2006 a laická veřejnost do něj nebude mít přístup. Společnost Tech Data Distribution se zde setká se svými obchodními partnery a její klíčoví manažeři budou připraveni zodpovědět všechny položené otázky i partnerům potenciálním.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz. Informace o projektu Reseler Meeting Point: www.invex.cz/re­seller.