Hlavní navigace

Tech Data Distribution nabízí nejnovější disky Seagate a WD

[Tisková zpráva] Praha, 28. 11. 2006 – Společnost Tech Data Distribution zařadila do své nabídky nejnovější pevné disky, které nedávno představili dva významní hráči v tomto segmentu – společnosti Seagate a Western Digital. Tech Data Distribution je jediným distributorem v ČR, který má podepsány kontrakty na autorizovanou distribuci s těmito dvěma největšími výrobci pevných disků a kromě toho i s dalším významným výrobcem v tomto segmentu – společností Samsung.

Sdílet

V případě Seagate se jedná o pevné disky Diamond Max 20 a Diamond Max 21, které jsou dostupné v kapacitách od 80 do 250 GB a nabízí UATA a SATA rozhraní. V nabídce Tech Data Distribution je i společností Western Digital nedávno představený externí disk z produktové řady MyBook PRO s kapacitou 1 TB. Nyní se tedy tato produktová řada vyrábí v kapacitách 250 GB, 500 GB a 1 TB, a podporuje rozhraní USB 2,0 a Fire Wire 400/800. Díky těmto parametrům a elegantnímu designu, se stává dobrou volbou i pro velmi náročného uživatele.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz. Informace o discích Seagate: www.seagate.com. Informace o discích Western Digital: www.wdc.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).