Hlavní navigace

Tech Data Distribution výrazně podpořila prodej nových procesorů Intel Conroe

[Tisková zpráva] Praha – 11. 8. 2006 – Společnost Tech Data Distribution připravila pro své zákazníky nové promo akce, týkající se produktů Intel. K procesorům Conroe (Core 2 Duo) nabízí slevu 50 Kč na veškeré základní desky kompatibilní s tímto procesorem. Akce se bude průběžně aktualizovat s tím, jak budou do skladu Tech Data přicházet nové modely kompatibilních desek. Smyslem akce není pouze nabídnout všechny kompatibilní desky se slevou. Jde také o usnadnění orientace v rozsáhlém produktovém portfoliu a zrychlení správného výběru z nabídky odpovídajících základních desek. Zákazník totiž neustále vidí, jaká deska je pro použtí s tímto novým procesorem vhodná.

Sdílet

Další promo-novinkou je, že Tech Data k dualcorovým CPU nabízí kity 2 duálních pamětí značky Kingston se slevou 100 Kč. Konkrétně se jedná o paměti DDR2 (1 – 2 GB, 533 MHz a 667MHz) nabízené s procesory Pentium D 915 a Pentium D 945.

Zajímavá nabídka se nyní týká i nejlevnějších dualcore procesorů Pentium D 805 a 820, ke kterým Tech Data nabízí nejlevnější základní desku D865GSAL se slevou 100 Kč, což činí téměř 10 % původní ceny.