Hlavní navigace

Tech Data Distribution získala distribuční kontrakt na optické mechaniky a storage Sony

[Tisková zpráva] Praha – 11. 8. 2006 – Společnost Tech Data Distribution dnes oznámila, že získala nový distribuční kontrakt na produkty Sony. Své portfolio tak rozšíří o kvalitní optické mechaniky a kompletní produktovou řadu ze segmentu storage od společnosti Sony, která zahrnuje jak externí tak i interní řešení (páskové mechaniky a páskové knihovny). Kontrakt současně zahrnuje i OEM distribuci všech uvedených produktů.

Sdílet

„Sony je synonymem kvality a výkonu, který poskytuje prodejcům mnohé výhody v konkurenčním boji. Tento distribuční kontrakt umožňuje nabídnout našim klientům další významnou značku na trhu optických mechanik a storage produktů, za podmínek, které zde ješte nebyly. Například, při řešení reklamací už nebude žádná oprava a žádné dlouhé čekání. Zákazník od nás dostane buď novou mechaniku a nebo dobropis. K dalším výhodám patří vynikající skladová dostupnost a bezkonkurenční ceny,“ řekl Lukáš Jírový, Sales Specialist v Tech Data Distribution.

Distribuční kontrakt je už v platnosti, a partneři Tech Data Distribution tak mohou plně využívat výhody, které jim nová nabídka přináší.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).