Hlavní navigace

Tech Data Forum se blíží, očekává 20 000. návštěvníka

[Tisková zpráva] Tech Data Forum již 18. února. Změna místa konání – hotel Diplomat v Praze 6. 25 přednášek, 38 zastoupených výrobců. 13. ročník očekává 20 000. návštěvníka.

Sdílet

Praha, 10. 2. 2010 – Poslední dny a hodiny zbývají do zahájení 13. ročníku Tech Data Forum, unikátního setkání výrobců a prodejců výpočetní a komunikační techniky. A jaké novinky si pořadatelé na 18. únor přichystali?

Hlavní změnou je přesun místa konání do prostor pražského hotelu Diplomat, který si vyžádali sami vystavovatelé. Tradiční únorový termín však zůstal zachován a stejně jako již v minulém roce byla akce zkrácena na jeden den. Během něj budou moci stovky návštěvníků shlédnout 25 přednášek a seznámit se s produktovými novinkami a aktuálními obchodními nabídkami 38 výrobců, mj. i společností typu Acer, Adobe, HP, IBM, Intel, Microsoft či Toshiba. Se zástupci zastoupených společností bude navíc možné si na místě domluvit osobní setkání.

V rámci programu proběhne kromě klasických produktových přednášek i řada workshopů. Touto populární formou interaktivní prezentace se návštěvníkům představí např. společnosti APC, Epson, Samsung nebo SONY. Microsoft připravil pro návštěvníky kromě stánku se svými produkty také dva stánky s herními produkty Formule a Guitar, takže si na své přijdou i herní nadšenci. Společnost Targus potom první stovce účastníků akce, kteří přinesou kopii faktury za nákup jejího zboží, věnuje značkový batoh.

Pořadatelé očekávají, že velký zájem bude o tradiční přednášku časopisu Reseller Magazine, tentokráte na téma Co nám dal a co nám vzal v oblasti ICT distribuce rok 2009.

Tech Data Forum patří mezi největší akce svého druhu v České republice. Během dosavadních dvanácti ročníků jej navštívilo téměř 20 000 návštěvníků a své produkty zde prezentovalo v průměru přes čtyřicet vystavovatelů na ročník.

Všichni zájemci se mohou již nyní předem registrovat na webu www.techdata.cz/fo­rum a zkrátit tak své čekání při vstupu nebo pak v den konání na místě od 8.30 h.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.