Hlavní navigace

Tech Data jmenovala Ladislava Kocoura novým obchodním ředitelem

[Tisková zpráva] Praha, 22. 7. 2008 – Na pozici obchodního ředitele společnosti Tech Data Distribution nastoupil minulý týden Ladislav Kocour (37).

Sdílet

Ve společnosti bude odpovědný za výkon všech obchodních týmů a rozvoj jejich profesionálních schopností. Tech Data si od nového obchodního ředitele slibuje posílení svého postavení na trhu a získání nových obchodních partnerů. Ambicí společnosti je s Kocourovou pomocí posunout se do pozice preferovaného distributora výpočetní techniky, software a digitální spotřební elektroniky, a to jak na českém, tak i na slovenském trhu.

Ladislav Kocour přichází do Tech Data ze společnosti AutoCont, kde pracoval na různých pozicích od roku 1996. Začínal jako account manager odpovědný za klíčové zákazníky, později se stal vedoucím obchodního oddělení i ředitelem pražské pobočky. Od roku 2005 vedl v AutoContu pražské regionální centrum a podílel se na celkovém řízení firmy.

Ladislav Kocour je ženatý a má dvě děti. Mluví anglicky a k jeho zálibám patří, mimo jiné, vysokohorská turistika, jachting nebo architektura. Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.