Hlavní navigace

Tech Data na Slovensku začala využívat novou doménu pro svůj web

[Tisková zpráva] Praha, 5. 2. 2007 – Společnost Tech Data Distribution oznámila, že získala a zaregistrovala si doménu techdata.sk.

Sdílet

Díky tomuto kroku mohou její stávající i potenciální zákazníci vstupovat na stránky společnosti a do jejího elektronického obchodu po zadání adresy www.techdata.sk, což je přirozenější a intuitivnější způsob, než tomu bylo doposud. Ve vlastnictví společnosti Tech Data Distribution i nadále zůstává také dřívější doména techdatask.sk a bude fungovat současně s novou.

Součástí oznámení je i reorganizace a s ní související posílení obchodního zastoupení společnosti Tech Data Distribution na Slovensku o pana Pavla Kurillu, který nastoupil na pozici Sales Specialist a bude počovat o významné zákazníky. O slovenské odběratele se nyní stará sedmičlený tým, který mezi sebe rozdělil služby péče o významné zákazníky, péči o resellery a získávání nových zákazníků. Za chod slovenské pobočky Tech Data Distribution je odpovědný Country Sales Manager Ján Kubáň.

Nová struktura obchodního oddělení začala fungovat od 1. 2. 2007. Společnost Tech Data Distribution od uvedených změn očekává lepší dostupnost obchodníka daným odběratelem a tím i rychlejší vyřízení požadavků a dále pak širší záběr obchodníka přes portfolio produktů. Odběratel tak může komunikovat o více typech produktů s jediným kontaktním pracovníkem.