Hlavní navigace

Tech Data posiluje v oblasti distribuce spotřební elektroniky

[Tisková zpráva] Praha, 17. 10. 2008 – Společnost Tech Data Distribution, významný distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pokračuje v rozvoji své obchodní jednotky zaměřené na distribuci spotřební elektroniky.

Sdílet

V současnosti Tech Data Distribution nabízí produkty ze segmentu spotřební elektroniky už od devíti výrobců, mezi něž se v nedávné době zařadila i společnost SOLAC. Uzavřený kontrakt se týká distribuce celého portfolia společnosti do IT kanálu, jež představuje celkově asi 160 produktů různých kategorií.

„Zařazením produktů společnosti SOLAC jsme rozšířili sortiment o segment takzvané bílé malé techniky. Díky tomuto distribučnímu kontraktu můžeme nyní nabídnout produkty i zákazníkům, pro které bylo dosud naše portfolio příliš úzké,“ řekl Martin Koubík, vedoucí obchodní jednotky spotřební elektroniky v Tech Data Distribution.

O společnosti SOLAC
Společnost SOLAC jako výrobce domácích elektrospotřebičů má více než devadesátiletou historii. S výrobky SOLAC je možné se setkat v každodenním životě od žehlení přes úklid až po přípravu kvalitní espreso kávy. SOLAC vyrábí a prodává výrobky v oblastech pro osobní péči a pro vybavení domácností a kuchyní, včetně topení a ventilace.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).