Hlavní navigace

Tech Data rozšířila své portfolio o značku Packard Bell

[Tisková zpráva] Portfolio Tech Data Distribution bohatší o produkty Packard Bell. Reselleři budou moci objednávat už od 26. října 2009. Packard Bell nabídne českým zákazníkům kvalitní notebooky, netbooky, monitory, ale třeba také stylové externí disky.

Sdílet

Praha, 20. října 2009 – Bohatší nabídku stylových notebooků a netbooků slibuje s koncem října společnost Tech Data Distribution. Své portfolio totiž s platností od 26. 10. 2009 rozšiřuje o výrobky celosvětově známé značky Packard Bell.

Podle produktového manažera Tech Data Distribution Petra Burky, který bude mít produkty Packard Bell na starosti, budou všechny aktuální modely této značky dostupné skladem v Boru u Tachova. Reselleři se tedy budou moci spolehnout na dodání v co nejkratších časových lhůtách. „Navíc můžeme už předem slíbit, že produkty Packard Bell budeme nabízet za velice dobré ceny,“ dodává Burka.

Výrobky Packard Bell jsou speciálně navrženy pro maximální požitek bez ohledu na to, k čemu se používají. Mimo toho pomáhají uživateli vytěžit to nejlepší při všech jeho aktivitách na počítači. Hlavním cílem firmy Packard Bell je inovace designu a přívětivě nízká cena, které se staly za posledních 80 let znakem kvality této značky. Packard Bell patří v dnešní době k nejvýznamnějším dodavatelům IT techniky v Evropě a expanduje také do východní Evropy, na Blízký východ, do Afriky a Latinské Ameriky. V roce 2008 Packard Bell uskutečnil akvizici společnosti Acer Inc. (Tchaj-wan). Tyto dvě firmy společně vytvořily třetího největšího výrobce počítačů na světě.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).