Hlavní navigace

Tech Data se přestěhovala do Nových Butovic

[Tisková zpráva] Centrála Tech Data Distribution sídlí od pondělí 7. září 2009 v pražské čtvrti Nové Butovice. Firma přesunula své kanceláře do zbrusu nové administrativní budovy Jupiter, která je součástí Explora Business Centre. Tímto krokem završila svůj přesun z dosavadních prostor na Zličíně – sklady byly v srpnu přestěhovány do logistického centra v Boru u Tachova.

Sdílet

Praha, 7. září 2009 – Jeden z největších českých IT distributorů, společnost Tech Data Distribution, přestěhovala své kanceláře do nových prostor. Firma si za své nové sídlo vybrala budovu Jupiter nového Explora Business Centre v pražské čtvrti Nové Butovice. Tech Data tím definitivně završila svůj přesun z dosavadních prostor na Zličíně. Během srpna tohoto roku totiž přestěhovala také své sklady do prostornějšího a lépe dostupného logistického centra v Boru u Tachova.

Nová adresa Tech Data Distribution s platností od 7. září 2009 je:
Budova Jupiter, Explora
Business Centre
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5

Tech Data získala v novém sídle lepší dostupnost pro obchodní partnery, ale také pro vlastní zaměstnance. Nové kanceláře se nachází přímo na zastávce metra trasy B, jen 10 minut autem od ruzyňského letiště, 15 minut od centra Prahy a v blízkosti výpadovky ve směru na Plzeň. Lokalita navíc nabízí výborné zázemí v oblasti služeb, včetně bezpočtu restaurací, obchodního centra a ubytovacích zařízení.

Dobrý pocit z nových prostor netají ani generální ředitel Tech Data Distribution Martin Tolar. „Na první pohled ve mně vyvolávají pocit změny k lepšímu,“ říká. „Nové prostory jsou navrženy tak, aby splňovaly nároky na ergonomii pracoviště a také aby vzhledově vytvářely co nejpříjemnější prostředí. Věřím, že pro nás budou zázemím k tomu, abychom dali všem najevo, že Tech Data je společnost, kde pracují lidé připravení a ochotní řešit veškeré požadavky všech našich zákazníků od toho nejmenšího dealera až po velké korporátní anebo retailové zákazníky. Nové sídlo je zkrátka tak jako my ‚business friendly‘,“ dodává Tolar.

Explora Business Centre je vysoce moderní kancelářský projekt třídy „A". Je umístěno v jedné z nejdynamičtějších a nejrychleji rostoucích obchodních čtvrtí Prahy: v Nových Butovicích v Praze 5. S celkovou plochou 21 100 m2 budova Jupiter poskytuje jedny z největších kancelářských prostor k pronájmu v Praze.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.