Hlavní navigace

Tech Data se stává jediným value add distributorem produktů Autodesk v Maďarsku

[Tisková zpráva] Praha, 5. 2. 2007 – Společnost Tech Data Distribution se od 1. února 2007 stává jediným value add distributorem produktů Autodesk v Maďarsku. V České republice a na Slovensku je Tech Data Distribution jediným distributorem s přidanou hodnotou pro produkty Autodesk již od roku 2000.

Sdílet

Tech Data vybudovala v Maďarsku lokální tým se znalostí místních poměrů, který bude maximálně využívat podpory a zkušenností z distribuce produktů Autodesk od kolegů z České republiky. Předprodejní podpora, technická podpora a logistika bude zajišťována ve spolupráci s centrálou v Praze. Produkty, ve většině případů už lokalizované do maďarštiny, budou dodávány z pražského skladu Tech Data. „Na maďarském trhu se nám otvírá velká šance ke zúročení dlouholetých zkušenností z distribuce produktů Autodesk, které jsme načerpali v České republice a na Slovensku,“ řekl Tomáš Cígler, vedoucí obchodní jednotky CAD a Software ve společnosti Tech Data Distribution, který je odpovědný i za řízení maďarského obchodního týmu.

„Maďarsko je trhem s velkým potenciálem ve všech klíčových tržních segmentech, na které se ve svém portfoliu řešení Autodesk zaměřuje, zejména v prodeji profesně zaměřených řešení pro projektování budov a jejich vybavení, pro projektování infrastrukturních staveb a inženýrských sítí a v oblasti strojírenství. Proto investujeme do dalšího rozvoje prodejního kanálu s vysokou přidanou hodnotou. Podpis distribuční smlouvy se společnosí Tech Data Distribution pro Maďarskou republiku je jedním z kroků tímto směrem. Konkrétně to znamená vybudování silného lokálního týmu, jehož úkolem bude řízení a rozvoj obchodního kanálu zaměřeného na prodej profesních řešení. Kvalitní výsledky několikaleté spolupráce v Čechách a na Slovensku, dobře fungující procesy, připravenost společnosti Tech Data k investicím a schopnost okamžitého využití know how jsou hlavní faktory, které vedly k rozšíření spolupráce na území zahrnující také Maďarsko,“ řekl David Palas, Country Sales Manager ve společnosti Autodesk pro ČR, SR a jihovýchodní Evropu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).