Hlavní navigace

Tech Data sestavila největší tým pro produktovou podporu partnerů Microsoft

[Tisková zpráva] Praha, 18. 1. 2011 – Společnost Tech Data Distribution, přední distributor výpočetní a komunikační techniky, představila kompletní podobu nového týmu pro virtualizaci a produktovou podporu partnerů společnosti Microsoft.

Sdílet

Nový, pětičlenný tým, nabízí partnerům obchodní podporu včetně optimalizace nabídek, licenčních konzultací, obchodní a technickou podporu v konkrétních obchodních případech, ale i pravidelné e-mailové zpravodaje, kurzy nebo semináře. 

Celý tým splňuje nejvyšší nároky na profesionalitu a odbornou způsobilost, techničtí konzultanti se mohou pochlubit i prestižní certifikací MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer). 

Business Unit Managerem nového týmu se v říjnu stal Martin Madár, který se podílel na úspěšném rozjezdu distribuce on-line služeb Microsoft BPOS v Tech Data. Kromě řízení celého týmu je jeho úkolem také správa licenčního portálu Tech Data License Online pro Českou a Slovenskou republiku. 

Business Development Manager Pavel Cach přišel do Tech Data ze společnosti Mi­crosoft, kde byl čtyři roky zodpovědný za aplikační platformu pro významné zákazníky.  

Jaroslav Šabacký, technický  konzultant virtualizace, má sedmiletou zkušenost v IT projektech pro SMB klienty. Jeho klíčovou specializací byla právě virtualizace a správa IT prostředí. 

Produktoví manažeři jsou Gustav Saitz (Microsoft OEM) a Pavel Jarolímek (Microsoft FG) disponují nejen dlouholetými zkušenostmi z oblasti IT distribuce s důrazem na Microsoft produkty, ale i konzultačními znalostmi. 

„V posledních měsících jsme udělali velké personální změny a posílili tým Tech Data Distribution o skutečné profesionály. V současnosti patří tým pro řešení Microsoft nejen mezi nejpočetnější, ale zároveň i mezi nejšpičkovější v rámci českého a slovenského trhu,“ říká Tomáš Cígler, generální ředitel společnosti Tech Data Distribution.  
 
 
 
  
 

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techni­ky, digitální spot­řební elektro­niky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů infor­mačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techda­ta.com