Hlavní navigace

Technickým ředitelem se stal Vít Jelínek

[Tisková zpráva]

Sdílet

Technickým ředitelem společnosti eTel se stal Vít Jelínek

Praha, 4. 11. 2003 – eTel Česká republika vítá mezi svými zaměstnanci pana Víta Jelínka. Vít Jelínek se stává novým technickým ředitelem společnosti. Ve své funkci bude zodpovědný za chod a rozvoj sítě a implementaci nových technologií do portfolia produktů, nabízených firmou eTel

.

Vít Jelínek (nar. 1966) přichází do společnosti eTel Česká republika z Českého Telecomu, a.s., kde působil s přestávkou, kterou vyplnil tvorbou projektu pro domácí zastoupení společnosti Nortel Networks, od roku 1995. Dříve pracoval pro Eurotel a Teslu Karlín, kde zastával technické a posléze manažerské pozice, jako např. vedoucí laboratoře, ředitel rozvoje IP sítí (Nextel, o.z.), Ředitel rozvoje multiservisních sítí (ČTc, a.s.).

Za svůj osobní cíl si pan Jelínek klade hladkou integraci nových technických a technologických projektů do stávající typologie sítě společnosti eTel tak, aby rozvoj sítě umožnil rozšíření nabídky a zvýšení kvality služeb poskytovaných klientům.

Stefan Lager, Generální ředitel společnosti eTel, je s obsazením pozice spokojen: „Jsem velmi rád, že máme pana Jelínka v našem týmu. Přichází k nám zkušený profesionál, který dokáže zvládnout řízení naší technické sekce. To je obzvláště důležité zejména v době, kdy na realizaci čeká řada technicky náročných projektů, jako je terminace pražské MAN sítě nebo spuštění mezinárodní sítě SDH“.

Vít Jelínek vystudoval Elektrotechnickou fakultu Českého vysokého učení technického, obor radiotechnika.

Ve volném čase se pan Jelínek věnuje rodině, mezi jeho koníčky patří kolo a lední hokej.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Markéta Novotná
eTel ČR
Burzovní palác
Rybná 14
Praha 1
M: 00 420 604 210 204
E: marketa.novot­na@etel-group.cz

Základní informace o společnosti eTel Group

Společnost eTel, založená v červenci 1999, je nejdůležitějším alternativním poskytovatelem podnikových telekomunikačních služeb ve střední Evropě. eTel je jedinou telekomunikační společností, která se zaměřuje výlučně na středoevropský region zahrnující Rakousko, Českou Republiku, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Tyto země, které mají celkem 73 milionů obyvatel, nabízejí jedinečnou příležitost pro podnikatelskou expanzi, protože procházejí liberalizací telekomunikačních trhů a připravují se na vstup do EU (Rakousko je již členem). eTel Group dodává služby více než 48 000 firemním zákazníkům. Další informace viz www.etel-group.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).