Hlavní navigace

Těhotná Petra Špalková způsobí v Ulici poprask!

[Tisková zpráva] V zítřejším díle nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ulice zažije kadeřnice Simona opravdu šok! Náhoda jí do cesty přivede těhotnou Pepanovu přítelkyni Blaženku Konopáskovou. Role se s chutí zhostila další výrazná herecká posila Ulice, herečka Petra Špalková.

Sdílet

Praha 10. listopadu 2010 – Členka činohry Národního divadla v Praze, držitelka ceny Thálie za rok 1997, herečka mnoha výrazných filmových i divadelních rolí Petra Špalková posílí herecký tým oblíbeného denního seriálu TV Nova Ulice. Jako těhotná přítelkyně Pepana se rozhodne hledat svého zbožňovaného partnera a své pátrání zahajuje právě v Ulici.

Náhoda tomu chtěla a jako první v Ulici se Blaženka seznámí právě se Simonou, Pepanovou současnou ženou. Poté co Simona trpce skousne Pepanův domácí trest na sedm měsíců, který si musí odsedět právě u ní, na adrese trvalého bydliště, a bojuje s ním o rozvod, musí vyslechnout Blaženčiny ódy právě na Pepana. O následcích tohoto setkání Simony a Blaženky by si jistě Pepan nechtěl nechat zdát ani v těch nejčernějších snech.

Simona neváhá a zosnuje dokonalý šibalský plán. Setkání s Blaženkou udrží v tajnosti a Pepanovi začne pořádná vojna! Chvílemi půjde Pepanovi nejen o zdraví, ale i o život! Jak si bude Simona průběh plánu užívat a dostane Pepan už pořádně za vyučenou? Přistoupí nevědomky na Simoninu hru? Zítřejší díl je opět velkým příslibem, že tahle dvojka divákům bránice rozhodně polechtá.

V roli Blaženky Konopáskové se divákům Ulice představí známá herečka Petra Špalková oceněná cenou Thálie za rok 1997 (talent roku). Ve stejném roce byla nominována na Cenu Alfréda Radoka za ženský herecký výkon (role Poliny ve Výnosném místě). Od roku 2005 je členkou činohry Národního divadla v Praze.