Hlavní navigace

Na Invexu představí Český Telecom a Eurotel domácnost budoucnosti

[Tisková zpráva] (Praha, 7. října 2004) - Český Telecom a Eurotel předvedou na letošním Invexu domácnost budoucnosti na svém stánku DigitalHome a DigitalBusiness.

Sdílet

Domácnost budoucnosti představí návštěvníkům veletrhu Invex společnosti ČESKÝ TELECOM a Eurotel. Ve stánku nazvaném DigitalHome & DigitalBusiness obě firmy názorným a interaktivním způsobem seznámí zákazníky s možnostmi, jakými současné technologie jednoduše a s elegancí vyřeší jejich dnešní i zítřejší potřeby, a to jak v oblasti domácí zábavy tak i firemní komunikace. Bohatý program doplní například setkání s osobnostmi z oblasti sportu nebo možnost zajezdit si v motokárách.

Invex je pro nás výbornou příležitostí ukázat zákazníkům novou, nečekanou formu, kterou jim chceme již v roce 2005 poskytovat své služby, uvedl Vladan Crha, tiskový mluvčí ČESKÉHO TELECOMU a dodal: …ovládání domácnosti na dálku, zavlažování zahrady třeba z druhého konce světa, větrání místnosti hodiny před příchodem, neustálý dohled na bezpečím domova, půjčování filmů na dálku, … to je jen malá část nabídky, která naše zákazníky mile překvapí. Komfortní a snadno uchopitelné možnosti moderní technologie si budou moci na vlastní kůži „prožít už na Invexu.“

Na Invexu bude letos ČESKÝ TELECOM vystavovat ve dvou pavilonech. Stánek Digital Home & DigitalBusiness, který připravil spolu se svou dceřinou společností Eurotel, je určen především pro domácnosti a menší firmy. Návštěvníci veletrhu jej pod číslem 5 naleznou v pavilonu B (zóna Home). Pro obchodní jednání je určen stánek číslo 1 v pavilonu G1 (zóna Business). V jeho prostorách se také bude možné zúčastnit řady odborných prezentací a workshopů.

Eurotel se kromě společné expozice představí již tradičně v pavilonu M a v hale Z. Expozice v pavilonu M je zaměřena na nabídku služeb a produktů pro mobilní přístup na internet i do e-mailu, a na služby pro firemní zákazníky. V pavilonu Z bude prezentována nabídka obsahových služeb sdružených v rámci portálu Eurotel Live!, orientovaná především na mobilní hry a hudbu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).