Hlavní navigace

Telefon pro dvě SIM karty s vestavěnou televizí

[Tisková zpráva] O něco dřív než před rokem se objevil na trhu první telefon mivvy dual pro dvě zároveň aktivní SIM karty. Letošní Vánoce už budou ve znamení jeho nástupce. Mivvy dual TV navíc přidává dotykový displej nebo vestavěný televizní tuner. Společně s dalšími multimediálními funkcemi tak máte možnost bavit se opravdu na každém kroku. A samozřejmě ještě levněji než vloni.

Sdílet

Praha, 3. prosince 2008 – Překvapením dnešního dne je oficiální uvedení nového GSM mobilního telefonu mivvy dual TV. Novinka navazuje na svého úspěšného předchůdce a nabízí nemálo vylepšení. Kromě schopnosti přijímat analogový televizní signál přibyla například podpora BlueTooth s profilem A2DP pro bezdrátová stereo sluchátka. Součástí balení je program pro synchronizaci kontaktů MivvySync a také SIM Toolkit lze nyní využít na obou používaných SIM kartách.

Jako první upoutá dotykový 2,6“ QWGA displej (320×240 bodů). Mivvy dual TV je vybaven gyroskopickým senzorem, takže pozná, když ho v ruce otočíte. Displej se automaticky přizpůsobí, takže třeba právě při sledování televize se sám přepne na šířku. Multimediální výbava pokračuje rádiem, MP3 a MP4 přehrávačem, VGA fotoaparátem s možností záznamu videa ve formátu MPEG-4 a končí třeba MMS zprávami nebo prohlížečem WAP. Adresář pojme 500 vícepoložkových kontaktů a 200 textových zpráv.

Nechybí standardní 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek. Přes mini USB lze mivvy dual TV nabíjet i synchronizovat s počítačem. Telefon disponuje slotem pro microSD karty, jedna o kapacitě 1 GB je součástí balení. Levý dolní roh skrývá teleskopický stylus. Baterie garantuje pohotovostní výdrž 150 hodin 3 a půl hodiny hovoru nebo 3 hodiny sledování televize. V balení naleznete dvě. Mivvy dual TV je skladem za doporučenou koncovou cenu 3.697 Kč s DPH.

Další informace a 3D modely zařízení jsou k dispozici na www.mivvy.eu.

Mivvy jsou šikovná zařízení, která přinášejí něco jiného, nového a atraktivního. Každé zařízení mivvy charakterizují zejména dvě základní vlastnosti: Přináší uživateli zásadní inovaci s použitím nejmodernějších technologií. Zároveň zůstává cenově přístupné nejširšímu množství zákazníků. S mivvy se setkáte v sortimentu GSM mobilních telefonů, notebooků, projektorů a MP4 přehrávačů. Mivvy je progresivní značka technicky vyspělých kvalitních zařízení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).