Hlavní navigace

Telefónica O2 může používat logo IT produkt roku

[Tisková zpráva] Správný směr společnosti Telefónica O2, tedy zaměření na ICT a nabídku zákaznických řešení, potvrdilo ocenění, které společnost získala v anketě o nejlepší IT produkt roku časopisu Computerworld. Ve druhém kole soutěže byl v kategorii "On-line a související služby" vybrán produkt " O2 Managed hosting".

Sdílet

Ten zákazníkům umožňuje získat snadnou cestou přístup ke špičkovým technologiím, aniž by musel investovat finanční prostředky do nákupu vlastního hardwaru a programového vybavení. Formou řízené služby je mu poskytnut nejen požadovaný výpočetní výkon, který lze navíc flexibilně měnit, ale v případě potřeby také komplexní nástroje pro správu, zálohování a zabezpečení jeho dat. Veškerá infrastruktura pro provoz těchto služeb je umístěna do špičkově vybavených hostingových center O2, které jsou zárukou bezpečí pro důležitá data a aplikace. Služba patří do koncepce Managed Services, kterou Telefónica pokrývá kompletní ICT potřeby libovolného podniku.

Přechod na koncepci řízených služeb pro nás byl obrovským kvalitativním skokem vpřed a pomáhá nám ke stále výraznějšímu prosazení na trhu. Pro zákazníky se totiž jedná o nejpohodlnější přístup, kdy pouze obecně definují své požadavky a nemusí se již starat o technickou realizaci. Ocenění v anketě IT produkt roku jenom potvrzuje, že jsme se vydali správnou cestou, komentuje výsledek Zdeněk Kaplan výkonný ředitel pro rozvoj firemních služeb a řešení společnosti Telefónica O2.

Soutěž o nejlepší IT produkt probíhá pravidelně každý rok a do letošního ročníku bylo možné přihlásit produkty, které se na trhu objevily po 1. říjnu 2007. Nominace probíhají ve více kolech a kategoriích, celkové finále s vyhlášením absolutního vítěze proběhne letos na podzim. Nejlepší řešení z každé kategorie jsou oceněna statusem finalisty a získají právo na označení IT produkt roku. Telefónica O2 získala výsadu na používání tohoto titulu již u třetího produktu. V prvním kole soutěže totiž ve svých kategoriích získala nominaci služba " O2Počítačové řešení" a kombinovaný datový modem pro mobilní UMTS/CDMA sítě Anydata ADU-630WH s podporou vysokorychlostních přenosů HSDPA, který má v nabídce exkluzivně Telefónica O2.