Hlavní navigace

Telefónica O2 Slovakia posiluje top management a hledá nové lidi

[Tisková zpráva] Telefónica O2 Slovakia posiluje svůj top manažerský tým a začíná s náborem nových lidí. Výkonnou ředitelkou pro prodej se stala Zuzana Řezníčková a výkonným ředitelem pro informační systémy a technologie technologie Juraj Kodýdek.

Sdílet

Zuzana Řezníčková pracovala v minulosti jako obchodní ředitelka společnosti Eurotel, viceprezidentka pro marketing Českých aerolinií a generální ředitelka společnosti Mediatel. Jejím cílem je v časovém horizontě šesti měsíců nastavit vnímání společnosti Telefónica O2 Slovakia jako silného hráče na slovenském trhu. Juraj Kodýdek působil na manažerských pozicích ve společnostech Globtel, Český Telecom a naposledy v ČSOB, kde řídil oddělení manažerského reportingu.

Telefónica O2 Slovakia už začala také s náborem lidí na další pozice. ,,V první fázi plánujeme na Slovensku postavit tým skládající se z přibližně 150 až 200 zaměstnanců. Na projektu budou kromě nich spolupracovat také další experti z Telefónica O2 Czech Republic. Naším cílem je podchytit hned na začátku nejlepší odborníky, abychom v co nejkratším možném čase mohli přijít s kvalitní nabídkou pro naše zákazníky,“ uvedl generální ředitel Telefónica O2 Slovakia Juraj Šedivý.

Uchazeči o zaměstnání v Telefónica O2 Slovakia si aktuální nabídku volných pracovních pozic mohou najít na www.profesia.sk.

Telefónica O2 Slovakia začala při realizaci úvodní fáze spuštění provozu spolupracovat s poradenskou firmou Mercer. Ta má dlouholeté zkušenosti z konzultační činnosti v telekomunikačním sektoru a úspěšně se podílela na desítkách případů spuštění provozů nových mobilních operátorů. Její konzultanti se zaměřují hlavně na oblast marketingu, prodeje a péče o zákazníky. V některých případech se integrují s týmem operátora a dočasně zastávají manažerské pozice, aby při spuštění provozu byla od prvního dne zaručená kontinuita.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).