Hlavní navigace

Telefónica O2 uvádí internet v mobilu za paušál

[Tisková zpráva] Telefónica O2 spustí k 9. 7. v pilotním provozu dva nové mobilní datové tarify pod názvy O2 Internet v Mobilu a O2 Internet v Mobilu Plus. Jsou určeny zákazníkům, kteří chtějí mít za měsíční paušál neustálý přístup k internetu ve svém mobilním telefonu, aniž by k tomu potřebovali počítač či notebook. Za 150 korun (vč. DPH) měsíčně tak mohou pohodlně brouzdat po internetu nebo stahovat či odesílat e-maily přímo z displeje svého mobilního telefonu.

Sdílet

Tato nová služba umožní zákazníkům kdykoli plně využívat výhody internetu a e-mailu přímo v mobilním telefonu bez obav, že se jim neúměrně navýší jejich telefonní účet. O2 Internet v Mobilu je v pilotním provozu doporučený především pro telefony s pokročilejšími funkcemi (viz. seznam mobilních telefonů níže).Zákazníci nejsou limitováni žádnou přenosovou technologií, novinka podporuje HSDPA, UMTS, EDGE iGPRS. Díky podpoře emailového protokolu pop3 a IMAP4 nabízí služba také možnost stahování pošty přímo do emailového klienta v telefonu. O2 Internet v Mobilu je určen výhradně pro použití v mobilním telefonu. Službu lze využívat s jakýmkoliv paušálním mobilním hlasovým tarifem i s předplacenou O2 kartou.

„O2 Internet v Mobilu přináší našim zákazníkům možnost brouzdat po internetu i posílat a příjímat maily v mobilu za měsíční paušál 150 korun měsíčně, bez dodatečných poplatků za stažená data. Po revolučních mobilních tarifech O2 NEON, je to další nabídka umožňující našim zákazníkům využívat zvolené služby za jednotnou paušální částku, aniž by platili cokoliv navíc,“ řekl Jan Karas, ředitel marketingu pro residenční segment společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Cena a aktivace

Cena služby O2 Internet v Mobilu je 150 Kč měsíčně (vč. DPH) a O2 Internet v Mobilu Plus 390 Kč měsíčně (vč. DPH). Službu lze objednat na prodejnách O2, pomocí infolinky 800 02 02 02 nebo aktivovat zasláním SMS kódu ve tvaru A IVM1 (O2 Internet v Mobilu) nebo A IVM2 (O2 Internet v Mobilu Plus.)

Seznam doporučených telefonů pro pilotní provoz

Nokia: Nokia 6120, Nokia 9300i, Nokia E51, Nokia E61, Nokia E65, Nokia E90, Nokia N73, Nokia N95, Nokia N95 8GB
Sony Ericsson: Sonny Ericsson 990i, Sonny Ericsson P1i, Sonny Ericsson W960i
LG: LG KU 990 Prada
Motorola: Motorola Z8
Apple: iPhone

Fair User Policy služby O2 Internet v Mobilu

FUP služebO2Internet v Mobilu je uplatňován v týdenním cyklu. Celkový měsíční limit pro tarif O2 Internet v Mobilu je 150 MB a pro tarif O2 Internet v Mobilu Plus 500 MB, což je až 3 x více než u konkurence. Při překročení těchto limitů dojde ke snížení rychlosti, která je však stále dostačující pro prohlížení webových stránek v mobilním telefonu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).