Hlavní navigace

TELEFONNÍ KARTY SMARTCALL NA CESTY

[Tisková zpráva] Výhodné volání z více než 80 zemí do ČR, volání z ČR do více než 230 destinací světa, volání ze zahraničí do jiné zahraniční destinace, místní volání v jednotlivých zemích.

Sdílet

Telefonní karty Smartcall Na cesty jsou určeny zejména k výhodnému volání ze zahraničí do České republiky prostřednictvím bezplatných přístupových čísel, jejichž seznam z jednotlivých zemí je uveden v letáčku příbaleném u karty.

Z většiny zemí je přístup z jakékoliv pevné linky a telefonního automatu.

V seznamu přístupových čísel, který je průběžně aktualizován na www.smartcall.cz jsou uvedena eventuelní omezení použití karet v jednotlivých zemích.

Volající postupuje podle návodu k použití (v letáčku přibaleném u karty) a nahraných instrukcí. Více informací: na zákaznickém servisu, na bezplatné lince: 800 317 317 nebo 296 18 18 18.

Operátoři zákaznického servisu poskytují volajícím asistenci a informace, a to od 8:00 do 23:30 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Návod k použití karty Smartcall Na cesty:
1) Zadejte přístupové číslo země, ze které voláte (viz.leták u karty) Z ČR vytočte 822 800 131 (čeština). Pro angličtinu vytočte 822 800 122.

2) Ze země s přímým přístupem přejděte na krok 3 (viz.seznam přístup.čísel). Ze země s přístupem před kód zadejte 4949.

3) Podle hlasových instrukcí zadejte PIN z Vaší karty.

4) Podle hlasových instrukcí zadejte volané číslo: Při volání do ČR: devítimístné telefonní číslo účastníka v ČR + #. Při volání do jiné země: 00 + kód země + telefonní číslo + #. Pro další hovor – stiskněte 2 x klávesu * (hvězdička). Platnost karty a ceny volání Kartu je platná 180 dnů od prvního zadání jejího PINu a je nutné ji provolat nejpozději do data uvedeného na zadní straně karty vpravo dole.

Aktuální tarify ze všech zemí jsou uvedeny na www.smartcall.cz. Tarify jsou stejné ve špičce i mimo špičku. Při volání na mobilní telefony jsou tarify vyšší.