Hlavní navigace

Telefony Siemens Gigaset S680 a S685 – větší pohodlí s technologií Bluetooth

[Tisková zpráva] Siemens Gigaset S680 a S685 (s telefonním záznamníkem) jsou dalšími produkty, které přinášejí technologii Bluetooth do portfolia bezšňůrových telefonů Gigaset společnosti Siemens Home and Office Communication Devices (SHC). Tyto nové modely řady S podporují používání náhlavních souprav a přenos V-Card záznamů mezi počítači a mobilními telefony prostřednictvím technologie Bluetooth. Oba telefony se vyznačují jednoduchým používáním a oceněním špičkovým designem (iF product design award). Technologie ECO-DECT zaručuje energetickou účinnost a automaticky snižuje vysílací výkon v závislosti na vzdálenosti od základny.

Sdílet

Prostřednictvím rozhraní Bluetooth lze Gigaset S680/S685 jednoduše připojit k náhlavním soupravám, mobilním telefonů, PDA a počítačům a provést rychlou a snadnou výměnu dat. Pro podporu bezproblémové synchronizace s kontakty v programu MS Outlook si uživatelé mohou na adrese www.siemens.com/gi­gaset zdarma stáhnout software Siemens QuickSync. Oba telefony mohou přes technologii Bluetooth přijímat digitální obrázky. Ty pak lze použít jako šetřiče displeje nebo vizuály pro identifikaci volajícího.

Telefony Gigaset S680 a 685 jsou rodinné telefony: velký podsvícený displej zaručuje snadné čtení, menu je intuitivní, klávesnice je jasně uspořádaná. Oba telefony nabízejí užitečné extra funkce, například SMS a dětskou chůvičku.

Technologie Gigaset ECO-DECT ušetří až 60 % energie v porovnání s tradičními telefony Gigaset a v režimu ECO snižuje vysílací výkon. Je-li používáno pouze jedno sluchátko, snižuje základna vysílací výkon téměř na nulu v případě, že je v ní sluchátko uloženo. I mimo základnu či při používání více sluchátek umí režim ECO vysílací výkon snížit o 80 procent.¨

Adresář má kapacitu až 250 záznamů, z nichž každý může obsahovat až tři různá telefonní čísla. Funkce obrázkový CLIP přiřadí záznamům v adresáři obrázek. Když telefon zvoní, uživatelé vidí, kdo volá. Uživatelé, kteří chtějí volat handsfree, si mohou vybrat mezi pohodlným reproduktorem v plně duplexní kvalitě, náhlavní soupravou Bluetooth nebo tradiční náhlavní soupravou se standardním 2,5mm konektorem.

K základně lze připojit až šest sluchátek. Gigaset S680/685 lze k dalším sluchátkům připojit stejně snadno jako k interkomu Gigaset HC450 u vstupních dveří. Když u nich někdo zazvoní, mohou majitelé přístroje Gigaset s návštěvou mluvit a otevřít jí dveře pomocí svého bezšňůrového telefonu Gigaset odkudkoli z domu či ze zahrady.

Model Gigaset S685 obsahuje telefonní záznamník nabízející až 40 minut nahrávacího času. Lze jej ovládat sluchátky nebo tlačítky na základně. Telefony Gigaset S680 a Gigaset S685 s technologií Bluetooth jsou vylepšením známých přístrojů Gigaset S670/675. Doporučená cena telefonu Gigaset S680 je 2.590,– Kč a modelu se záznamníkem Gigaset S685 je 3.190,– Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).