Hlavní navigace

Telekom Austria Czech Republic, a.s. vstupuje na trh,

[Tisková zpráva] Telekomunikační společnost Czech On Line, a.s., vystupující pod značkou VOLNÝ a společnost ETEL, s.r.o. se koncem září 2007 spojily. Společnost, která vznikla spojením vystupuje pod obchodním názvem Telekom Austria Czech Republic, a.s. Služby bude nadále nabízet pod dobře známou značkou VOLNÝ.

Sdílet

Spojování společností Czech On Line, a.s. a ETEL, s.r.o. bylo po schválení akvizice rakouskými regulačními orgány zahájeno 26. dubna 2007 a oficiálně bylo završeno zapsáním nové společnosti do obchodního rejstříku dne 27. září 2007. Spojením vznikla silná společnost, aktivní v segmentu domácností, malých i středních firem a velkých korporací, která bude vystupovat pod společným názvem Telekom Austria Czech Republic, a.s.

„Telekom Austria v názvu naší společnosti Telekom Austria Czech Republic, a.s. poukazuje na silné mezinárodní zázemí a know-how naší mateřské společnosti, která působí v 11 zemích střední a východní Evropy. Jako Telekom Austria Czech Republic budeme naše služby i nadále nabízet pod značkou VOLNÝ, která zase poukazuje na zkušenosti s českým trhem. Mezinárodní zázemí a znalost českého prostředí nám umožní ještě lépe vyhovět potřebám našich zákazníků. S našimi službami se zaměříme nejen na domácnosti a malé a střední firmy, ale také ještě více na řešení pro zákazníky z řad velkých korporací,“ uvádí Clemens Wohlmuth, generální ředitel společnosti Telekom Austria Czech Republic, a.s.

Tímto krokem bylo dokončeno spojení společností po právní stránce. Propojení veškerých sítí, interních procesů a systémů bude dokončeno v průběhu příštího půl roku.

Veškeré závazky obou společností byly převedeny na společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s.

Spolu s novým názvem společnosti byly spuštěny i nové firemní internetové stránky www.telekomau­stria.cz. Portál VOLNÝ.CZ (www.volny.cz) se zajímavým obsahem a informacemi zůstává beze změn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).