Hlavní navigace

Management Telekom Austria Czech Republic posiluje Franz Bader

[Tisková zpráva] Představenstvo společnosti Telekom Austria Czech Republic, a.s. (VOLNÝ) se rozšiřuje o druhého člena. Na pozici CMO (Chief Marketing Officer) byl počátkem roku 2008 jmenován Franz Bader. Do společnosti přichází s více jak 25-letou zkušeností z oblasti IT a telekomunikací.

Sdílet

Franz Bader (50) bude v pozici CMO zodpovědný za oblast prodeje, produktu, marketingu a péče o zákazníky s cílem posílit veškeré prodejní aktivity a aktivity zaměřené na zákazníky, zejména ve firemním a korporátním segmentu a rovněž s cílem dalšího rozvoje telekomunikačních služeb postavených na vlastní technologii Telekom Austria Czech Republic, a.s.

Franz strávil více jak 25 let na různých pozicích v oblasti IT a telekomunikací. Zejména se jednalo o pozice v oblasti prodeje a managementu. Do společnosti Telekom Austria Czech Republic přichází z pozice viceprezidenta pro střední a východní Evropu ve společnosti Transaction Network Services (specializované telekomunikace pro bankovní sektor). Na této pozici byl rovněž zodpovědný za aktivity společnosti v České republice a dále v Polsku, Maďarsku, Německu a Rakousku. Již v minulosti pracoval pro mezinárodní společnost Telekom Austria (mateřská společnost Telekom Austria Czech Republic) a dále ve společnostech Siemens, Digital Equipment, Equant (nyní Orange Business Services) a Astrolink.

„Po spojení společností eTel a Czech On Line je další rozšíření managementu logickým krokem. S Franzem Baderem získáváme experta s velkými zkušenostmi v oblasti prodeje telekomunikačních a IT služeb. Tyto zkušenosti perfektně zapadají do strategie naší společnosti a jejích cílů v oblasti služeb zákazníkům v korporátním, ale i rezidentním segmentu. Těším se, že společně s Franzem budeme pracovat na dalším rozvoji naší společnosti vzhledem k českému telekomunikačnímu trhu,“ uvádí Clemens Wohlmuth, generální ředitel Telekom Austria Czech Republic, a.s.

„Společnost Telekom Austria Czech Republic je důležitým hráčem na českém telekomunikačním trhu a má ještě velký potenciál rozvoje. Menší zkušenosti s českým trhem již mám a těším se, že je nyní budu moci ještě více prohlubovat. Mé zkušenosti spolu se znalostmi mých nových kolegů a silné mezinárodní zázemí mateřské společnosti Telekom Austria nám jistě umožní nabídnout ještě kvalitnější a modernější služby stávajícím i novým zákazníkům. Společně posílíme pozici Telekom Austria Czech Republic na českém trhu,” dodává ke svému jmenování Franz Bader.

Franz Bader je Rakušan. Je ženatý, má dvě dcery. Ve volném čase se věnuje lyžování, horské cyklistice, cestování a v minulosti se rovněž zajímal o mořeplavbu.

Více informací o společnosti Telekom Austria Czech Republic (VOLNÝ) naleznete na: www.telekomau­stria.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).