Hlavní navigace

Televize 24cz koupila práva k pořadům „Premiéra s premiérem aneb pane premiére, jste opravdu tak dokonalý?“

[Tisková zpráva] Parlamentní televize 24cz zakoupila od produkční společnosti CLIC Production, s.r.o. autorská práva na seriál pořadů „Premiéra s premiérem aneb panem premiére, jste opravdu tak dokonalý?“. Autory pořadu jsou Jiří Krampol a Miloš Schmiedberger.

Sdílet

K rozhodnutí o akvizici došlo vzhledem k faktu, že hostem pořadu je premiér České republiky pan Jiří Paroubek, a tímto tato série pořadů odpovídá naší programové nabídce a charakteru televize, která se specializuje na politicko-ekonomické dění v naší republice. Zároveň chceme prostřednictvím obdobných typů pořadů zpestřit programovou nabídku a zprostředkovat tak divákům pohled na vrcholné představitele našeho státu ve zcela odlišném úhlu pohledu, než na jaký jsou zvyklí z jiných médií, uvedl Jan Fulín, generální ředitel a jednatel společnosti Region Media s.r.o.

Parlamentní televizi 24cz mohou diváci sledovat nejen v kabelových sítích UPC, Karneval a přes satelitní družici SES-ASTRA, ale také na internetu na webové adrese www.24cz-tv.cz. Od ledna 2006 budou moci diváci sledovat televizi 24cz také v rámci experimentálního digitálního zemského vysílání prostřednictvím vysílačů sítě „B“ na 46. kanále.