Hlavní navigace

Televize 24cz v novém!

[Tisková zpráva] [Praha 11.10. 2005] Dnes se parlamentní televizní stanice 24cz ukazuje divákům ve zcela nové podobě.

Sdílet

Vysílání televize 24cz se od dnešního dne rozšiřuje na celou obrazovku (tzv. full-screen), která je ve spodní části doplněna zpravodajskou lištou přinášející nejdůležitější události dne. Další výraznou změnu zaznamenala grafika, která přichází s kompletem nových znělek pořadů. S těmito změnami se televize 24cz nekompromisně řadí mezi kvalitní evropské televize.

Televizi 24cz lze sledovat v celé kontinentální Evropě přes nejsledovanější satelitní družici Astra, v České republice je TV 24cz distribuována přes kabelové operátory UPC, Karneval, F.C.A., T.K.W. a další. Televize 24cz vysílá 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. V současné době zasahuje 2,196.000 regis­trovaných diváků.

Televize 24cz rozšiřuje svou programovou nabídku o nové pořady, ke kterým v nejbližší době přibudou další:

  • Eurofórum – pravidelný pořad s bývalým eurokomisařem Pavlem Teličkou o aktuálním dění v Evropské unii. Moderátorem pořadu je Milan Řepka, který na TV24cz uvádí pravidelný pořad „Burzovní týden“. Premiéru můžete sledovat 17. 10. 2005 od 20.00 hodin.
  • pravidelný moderovaný pořad s předsedou ODS Mirkem Topolánkem o aktuálním dění na domácí i zahraniční politické scéně
  • Euromozaika – cyklus krátkých dokumentárních filmů a reportáží z Evropské unie týkajících se problematiky životního prostředí, vzdělání a kultury, energie a dopravy, komunikace, zemědělství, práva, vnějších vztahů a rozšiřování Evropské unie
  • Zprávy z regionů – pravidelný dvacetiminutový zpravodajský blok z regionů ČR

Více informací najdete na nových internetových stránkách www.24cz-tv.cz.