Hlavní navigace

24cz: Pro velký divácký zájem uvede televize 24cz znovu filmový dokument Bezesné noci

[Tisková zpráva] Koncem loňského roku odvysílala televize 24cz filmový dokument Bezesné noci, autorů Radima Špačka a Davida Čálka.

Sdílet

Vzhledem k obrovskému diváckému ohlasu se televize 24cz rozhodla tento snímek znovu zařadit do vysílání, a to včetně úvodního rozhovoru s autory filmu a mimořádného diskusního pořadu Studio 24 na téma „Politika a média pět let poté“.

I když je to dnes už pět let, přesto si myslím, že je dobře, aby diváci měli možnost vidět práci i chování týmu pod vedením tehdejšího generálního ředitele ČT Jiřího Hodače a ředitelky zpravodajství Jany Bobošíkové a zároveň aktivity zaměstnanců ČT, politiků a umělců, kteří bojovali za svobodu slova. Věřím, že tento téměř čtyřhodinový blok, věnovaný tvůrcům filmu, některým aktérům, komentátorům a pozorovatelům oněch dramatických dní, bude pro diváky zajímavou a poučnou podívanou, uvedl generální ředitel a jednatel parlamentní televize 24cz Jan Fulín.

Program mohou diváci vidět ve dnech 15.1. ve 13:00 hod., 17.1. v 9:00 hod. a 19.1. ve 20:00 hod.

Parlamentní televizi 24cz mohou diváci sledovat nejen v kabelových sítích UPC, Karneval a přes satelitní družici SES-ASTRA, ale také na internetu na webové adrese www.24cz-tv.cz. Od ledna 2006 budou moci diváci sledovat televizi 24cz také v rámci experimentálního digitálního zemského vysílání prostřednictvím vysílačů sítě „B“ na 46. kanále.

Více informací najdete internetových stránkách www.24cz-tv.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).