Hlavní navigace

Televize Metropol mění schéma vysílání

[Tisková zpráva] (Praha, 26. 1. 2012) Televize Metropol, která vysílá od 1. května 2011, výrazně upravila vysílací schéma pro své diváky. Po nabytých zkušenostech tak ještě více přizpůsobila program a časy vysílání dle potřeb svých příznivců. Nové vysílací schéma se objeví na obrazovkách od pondělí 30. ledna 2012.

Sdílet

Pořady a tváře, se kterými byli diváci zvyklí se denně na svých obrazovkách setkávat, nezmizí, jsou naopak od nového roku obohaceny o denní magazíny tematicky zaměřené na různé oblasti (Praha kulturní, Metropole Praha, Praha vitální, Praha v pohybu, Děti v Praze). Rozloučí se pouze s ranním formátem Ranní ladění, jejž diváky provázel převážně zpravodajskými novinkami. Ty budou od 30. 1. divákům podávány vždy v pětiminutových blocích každou celou hodinu živého vysílání. Zprávy jsou nasměrovány již na odpoledne na 15. hodinu, která umožní předat divákům i nejčerstvější zprávy z dané poloviny dne. Večerní zprávy začnou ve 20 hodin.

Televize Metropol se rozhodla zaměřit na odpolední vysílání, které nejen posilnila novými pořady, ale i novou tváří do pořadu Pražení, kterou je Vojtěch Lavička. Dle zájmu diváků, kteří si vyžadovali reprízy dvou nejsledovanějších pořadů Supermáma a Na vrcholu právě na odpolední hodiny, vedení Televize Metropol rozhodlo o jejich přesunu.

„Schéma bylo přepracováno s ohledem na zkušenosti, které jsme získali během osmi měsíců vysílání,“ upřesňuje zásah do programu výkonný ředitel Marek Vítek a dodává: „Doufám, že programovými změnami vyjdeme vstříc naší stále rostoucí divácké obci.“

Po třičtvrtě roce vysílání se změní program Televize Metropol, která od rána od 7 hodin vysílala živě, nyní začne vysílat živě až od 13 hodin. Dopolední časy tak věnuje reprízám.

Program platný od 30. ledna je následující:
Živé vysílání zahájí tyto pořady, které se objevují každý všední den: SUPERMÁMA (13–15), následují ZPRÁVY (15–15:30h), živě nabídneme také pořad NA VRCHOLU (16–18h), CITY KOKTEJL (18–19h), LADY M (19–20h), Zprávy (20–20:30h), PRAŽSKÝ MAGAZÍN (20:30 – 21h), vysílání nezakončí pořad PRAŽENÍ (21–23h), jak tomu bylo doposud, ale nový pořad EZO TV (23–00h).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).