Hlavní navigace

Televize Metropol přináší pro Pražany nové magazíny zaměřené na kulturu, sport, děti, volný čas, zdravý životní styl či na projekty Prahy

[Tisková zpráva] (Praha, 16. ledna 2012) S novým rokem připravila Televize Metropol pro své diváky zajímavé magazíny, které se vždy cíleně zaměří na určitou oblast hlavního města a dění v něm. Dvacetiminutové magazíny budou vysílány každý všední den. První magazín je zařazen do vysílání na pondělí 16. ledna 2010.

Doba čtení: 1 minuta

Magazíny, kterými se rozhodla Televize Metropol obohatit své vysílání, jsou zaměřené na pět oblastí, jimiž jsou kultura, sport, volný čas, zdravý životní styl a děti.

Pondělky jsou věnované kultuře. První kulturní magazín, informující o kulturním dění v metropoli, diváci uvidí 16. ledna 2012 ve 20:30 pod názvem PRAHA KULTURNÍ. Bude informovat o kulturním dění v metropoli. Představíme divadla, muzea, galerie a akce, které se konají. Cílem je poskytnout Pražanům co největší kulturní přehled.

V úterý je na programu magazín METROPOLE PRAHA, jež diváky provede světem infrastruktury, zaměří se na rozvoj, investice a podnikatelské příležitosti. Diváci se dovědí o současných i budoucích projektech, které Praha chystá.

Na středy je přichystaná PRAHA VITÁLNÍ. Hlavním tématem středečního dílu je zdraví, sociální problematika a zdravý životní styl. Přineseme důležité informace o prevenci nemocí nebo také o místech, která poskytují sociální služby. A to jak seniorům, tak i sociálně slabým nebo znevýhodněným.

Ve čtvrtek budou divákům předloženy užitečné tipy na sportování v rámci magazínu PRAHA V POHYBU. Přineseme informace o hřištích a cyklostezkách. Věnovat se budeme i odpočinku. Neopomeneme místa, jakými jsou například zoologická nebo botanická zahrada.

Týden uzavře magazín Děti v Praze, který bude informovat o akcích pro děti a mládež a o ekologické výchově. Představíme vzdělávací instituce pro děti, které se zaměřují na vyplnění volného času. Cílem je poskytnout rodičům co největší přehled událostí, které mohou se svými dětmi navštívit.