Hlavní navigace

Televize Minimax oslavila sedmé narozeniny vlastní písničkou od Diamond Cats

[Tisková zpráva] Dětská televize Minimax slaví už sedmé narozeniny a svoji oslavu náležitě vyšperkovala. Svou propagaci rozšířila o vlastní písničku – skladbu s názvem Minimax Song nahrála oblíbená dívčí kapela Diamond Cats. Mladé zpěvačky ji veřejnosti poprvé naživo předvedly na mikulášské párty Minimaxu, na níž se výročí vysílání slavilo.

Doba čtení: 1 minuta

Písnička od skupiny Diamond Cats přesně odpovídá obsahu televize a cílí na její diváky. Minimax Song je veselá, vtipná a chytlavá skladba pro děti od pěti do dvanácti let. „Všechny zahraniční pohádky vysíláme s českým dabingem a vybíráme to nejlepší z tuzemské animované produkce. I z toho důvodu jsme se rozhodli ke spolupráci s českými umělci, kteří budou zdejším dětem kulturně nejbližší,“ vysvětlil za provozovatele stanice Václav Mozer, Senior Marketing & PR Manager ze společnosti Chello Central Europe.

Písničku Minimax Song zařadí skupina Diamond Cats do všech vystoupení během velkého turné po České republice v roce 2011. Přestávky v průběhu koncertu jsou podporované rovněž stanicí Minimax, během nich děti mohou soutěžit o různé ceny. Skladba Minimax Song zazní i o pauzách mezi vysíláním jednotlivých pořadů na tomto televizním kanálu.

Na oslavu sedmých narozenin Minimaxu zavítali hosté známí z televizních obrazovek, například cvičitelka Hana Kynychová, herečka Zdeňka Žádníková Volencová nebo malý znalec jízdních řádů Matěj Brzica.