Hlavní navigace

Televize Nova a Markíza hledají Hlas Česko Slovenska!

[Tisková zpráva] Televize Nova a slovenská Markíza spouštějí nejnovější světově úspěšnou pěveckou show, která tu ještě nebyla! Češi a Slováci bez ohledu na vzhled či věk se o svou šanci stát se Hlasem Česko Slovenska už mohou hlásit na portálu www.hlas.tv.

Sdílet

Praha, 17. října 2011 – Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích – to je základní pravidlo soutěže, kterou na jaře 2012 uvedou na svých obrazovkách TV Nova a slovenská Markíza.

Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského šoubyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Který kouč je nejlepší a kdo se stane nejlepším Hlasem? Odpovědi diváci naleznou už příští rok na jaře! Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. Na stránce www.hlas.tv se mohou přihlásit všichni soutěžící, kteří věří, že právě jejich zpěv stojí za poslech. Jedinou podmínkou je minimální věk 16 let.

„The Voice of“ je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. V Holandsku, kde byla show The Voice of Holland uvedena premiérově v lednu 2011, se stala jedním z nejúspěšnějších televizních projektů v historii a přilákala k obrazovkám přes 3 miliony diváků. O tři měsíce později uvedla americká televizní stanice NBC první řadu The Voice s obrovským diváckým úspěchem a už teď připravují tvůrci druhou řadu. Kouči v americké verzi se stali například popová diva Christina Aguilera nebo frontman kapely Maroon 5 Adam Levine. A nyní se chystá na obrazovky v České republice a na Slovensku.

Stejně jako Česko a Slovensko čeká premiérová řada soutěže „The Voice of“ v roce 2012 i Belgii, Francii, Velkou Británii a Austrálii.