Hlavní navigace

Televize Nova představila novou zimní grafiku

[Tisková zpráva] S příchodem zimy a vánočních svátků převlékla televize Nova do zimního hávu i svou grafiku. Originální, hravé a zábavné identy, plné emocí ve stylu sloganu Zažijte víc, představila divákům poprvé v neděli 12. prosince 2010.

Sdílet

Praha 13. prosince 2010 – „Slogan televize Nova Zažijte víc je v naší zimní grafice prezentován originálním způsobem. Vidíme dvě různé akce, prostředí či herce, kteří jsou natočeni ve stejném měřítku a prolnuti do sebe navzájem. Je to hra o radosti, barvách a zábavě, kterou chceme pobavit a potěšit naše diváky. Je to hra krásy, emocí a světla, jimiž jsou vánoční svátky prodchnuty,“ vysvětluje kreativní ředitel TV Nova Michal Pacina a dodává: „Prostě – zůstaňte s námi, a zažijete víc.“

Zimní identy, což jsou předěly mezi reklamou a pořadem, jež charakteristickým způsobem definují televizní stanici, vystřídaly na obrazovce Novy dosavadní glamour identy s procházejícími se, exkluzivně oblečenými dvojicemi známých moderátorů a herců seriálů a pořadů TV Nova, které se vysílaly od letošního září.

Šestnáct nových identů vzniklo ve studiu za pouhé dva dny. Jejich tvůrci vzpomínají na natáčení jako na zábavné a jsou přesvědčeni, že forma postupného poetického prolínání postav a věcí – snowboardisty a surfaře se stejným prknem či vánoční ozdoby a jablka – pobaví a potěší i diváky u obrazovek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).