Hlavní navigace

TELEVIZE PRIMA BUDE SPOLUPRACOVAT SE SPOLEČNOSTÍ LASTMINUTEMEDIA, S.R.O. V OBLASTI PRODEJE SPONZORINGU

[Tisková zpráva] Televize Prima ( FTV Prima, spol. s r.o.) oznamuje dnešní zahájení spolupráce se společností lastminutemedia, s.r.o. v oblasti prodeje sponzoringu.

Sdílet

On Line Media Shop lastminutemedia je první oficiální systém prodeje reklamního prostoru ve všech hlavních mediích v České republice s využitím Internetu. Lastminutemedia nabízí standardní reklamní prostor a dále nabídky se zkrácenou dobou do uzávěrky, avšak za zvýhodněných nákupních podmínek.

Cílem spolupráce je nabídnout další možnosti klientům televize Prima. Tento způsob prodeje sponzoringu rozšíří paletu služeb, které Prima TV poskytuje a bude tvořit atraktivní součást její nabídky. Lastminutemedia bude nabízet ve speciální sekci Prima TV na serveru www.lastminute­media.cz nabídky sponsoringu. K dispozici budou jak standardní formáty tak nové možnosti v rámci platné legislativy.

„Jde o novou formu nabídky našim partnerům. Věřím, že ji ocení a budou ji využívat,“ říká Hana Banksová, vedoucí obchodního oddělení Prima TV.

„Dohoda o spolupráci s TV Prima také významně posiluje pozici společnosti lastminutemedia na mediálním trhu a je v souladu s dlouhodobým plánem vybudovat centrální mediální portál který bude k dispozici pro nákup reklamy jak přímým klientům tak mediálním agenturám,“ říká Jan Klápa, jednatel společnosti.

Internetový server lastminutemedia.cz umožňuje přímým zadavatelům reklamy a mediálním agenturám okamžitý přehled všech významných nabídek reklamního prostoru, které jsou zatím na mediálním trhu nevyužity, ale z důvodu blížící se uzávěrky mají výhodnější nákupní podmínky. Významným benefitem systému lastminutemedia je komplexnost nabídek a rychlost, která zefektivňuje celý proces mediálního nákupu.

Přímí zadavatelé reklamy a mediální agentury budou mít k dispozici v sekci Prima TV veškeré informace nutné k objednání reklamy – obchodní podmínky, program na aktuální měsíc, právní rámec, technické podmínky, newsletter a detailní informace o jednotlivých nabídkách. Jednotlivé nabídky je možno třídit přes detailní filtr a vybírat si tak ty nejvhodnější.