Hlavní navigace

Televize Prima – Češi vstoupili do Arény národů

[Tisková zpráva] Český tým vyrazil pod dohledem kapitána a olympijského vítěze Aleše Valenty a moderátora Aleše Hámy do Arény národů. Patnáctičlenná reprezentace vzešla z náročného castingu, kterého se zúčastnilo přibližně 1200 zájemců, a mezi vybranými účastníky tak nechybí ani špičkoví sportovci. Členové českého týmu nastoupili v neděli 22. května v podvečer na dlouhou cestu do Francie, kde se bude konat soutěž Aréna národů. V ní se proti sobě postaví 8 výběrů z nejrůznějších koutů světa, mezi nimi například Velká Británie, Francie, Rusko či Čína.

Sdílet

Soutěživost a hravost účastníků si odzkoušela Televize Prima již při odjezdu a vyhlásila mezi nimi interní hru o to, kdo z nich dokáže na odjezd autobusu přivést nejvíce rodinných příslušníků, kamarádů a známých. Řada z nich se předvedla ve skvělém světle, ale nikdo nemohl konkurovat Romaně Melcherové. Ta ukázala, že je v rodině i mezi kamarády skutečně velmi populární. Zaslouženě si tak z rukou Aleše Valenty a Aleše Hámy převzala cenu pro vítěze – velkoplošný LED televizor.

Pevně věříme, že nás český tým bude dobře reprezentovat, ale hlavně se přičiní o to, aby se diváci Televize Prima během vysílání Arény národů dobře bavili.

Aleš Valenta – kapitán týmu
Aleš Valenta je bývalý český akrobatický lyžař, olympijský vítěz v kategorii freestyle ski – AERIALS. Jako první člověk na světě skočil trojité salto s pěti vruty. Vystavěl a provozuje centrum pro trénink i závody nejen pro freestyle ski, ale i pro snowboard ve Štítech. Acrobat Park je svým zázemím a možnostmi unikátním sportovním střediskem, velmi oblíbeným a využívaným nejen aktivními sportovci z celého světa. Aleš začátkem května 2007 ukončil kariéru ze zdravotních důvodů. V současnosti moderuje svoji talk show SportBar na rádiu Frekvence 1. Moderoval například i TV předávání cen Sportovec roku 2008, kterou v roce 2002 sám vyhrál.

Aleš Háma – moderátor týmu
Herec a moderátor Aleš Háma studoval na pražské konzervatoři a ve dvaceti odjel na rok a půl do San Franciska. Jako herce jste ho mohli vidět například ve Šťastné rodině, Útěku do Budína a v seriálech Na lavici obžalovaných justice a Policajti z předměstí. Kromě rádia a televize se věnuje také dabingu. Působí ve skupině Hamleti jako zpěvák a kytarista.