Hlavní navigace

Televize Prima – Což takhle dát si Janžurku!

[Tisková zpráva] Další z hvězd českého filmu a nekorunovaných královen televizní obrazovky slaví životní jubileum. Televize Prima namíchala koktejl z jejího života a přináší divákům další ze svých unikátních dokumentů Což takhle dát si Janžurku! Dokument přinese celou řadu odpovědí na otázky, které se týkají života této oblíbené herečky.

Sdílet

Už v pěti letech okouzluje diváky. Proč si z vyčouhlé holky dělají její bratři legraci? A proč první úspěchy sbírá v mužském přestrojení? Nebýt švagrové Zdeničky, nikdy by se herečkou nestala. Jen díky ní není Iva učitelkou v penzi. Už ve svých šestadvaceti ovládne televizní obrazovku. V seriálu Píseň pro Rudolfa III. potkává nejzářivější hvězdy československé pop music. Důležitější je pro Ivu Janžurovou možná to, co se děje za kamerou. Kdo ji celou dobu sleduje objektivem? V sedmdesátých letech je hvězdou české filmové komedie. Čas však ubíhá a pro Ivu Janžurovou najednou nejsou role. V osmdesátých letech vymění barrandovský kopec za Kavčí hory. Bez Ivy Janžurové by minimálně celá jedna generace dětí neuměla tančit královské reggae…

Což takhle dát si Janžurku! – sledujte unikátní dokument, zahrnující 70 let života Ivy Janžurové se všemi nejdůležitějšími momenty a zvraty – mimořádně již tuto neděli, 22. 5. ve 20.00 hodin na obrazovkách Televize Prima. Zábavná show Máš minutu! a seriál Aféry diváci opět uvidí v neděli 29. 5. v obvyklých časech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).