Hlavní navigace

TELEVIZE PRIMA DRUHOU NEJSLEDOVANĚJŠÍ STANICÍ

[Tisková zpráva] Televize Prima je již třináct týdnů druhou nejsledovanější televizní stanicí v Čechách ve skupině diváků Dospělí 15 – 54. Dlouhodobý nárůst sledovanosti potvrzuje zájem českých diváků o jarní programové schéma Televize Prima, jehož vysílání v těchto dnech vrcholí. V průměru Televize Prima dosahovala v uplynulém období sledovanosti 17,08 % v cílové skupině 15+. a 16,74 % v cílové skupině Dospělí 15 – 54.

Sdílet

K tomuto velmi dobrému výsledku přispěl zejména nový pořad Ano, šéfe! Netradiční gastronomická show, kterou diváky provázel svérázný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich,,se zařadila mezi nejúspěšnější formáty Televize Prima. Pořad boduje nejen sledovaností jednotlivých dílů, ale také je velmi oblíbený u diváků, kteří pořad sledují prostřednictvím internetu na stránkách stream.cz. S průměrně 150 000 zhlédnutími jsou jednotlivé díly Ano, šéfe! nejsledovanějším pořadem sekce Televize Prima v prostředí stream.cz.

Zároveň se jedná o pořad, který vzbudil mezi diváky značnou a velmi aktivní diskusi, a to jak mezi odbornou, tak i laickou veřejností..Pos­lední epizodu sledovalo 29,63 % diváků v cílové skupině 15 – 54. Diváci o svého oblíbeného šéfkuchaře ani v budoucnu nepřijdou. Televize Prima připravuje druhou sérii.