Hlavní navigace

TELEVIZE PRIMA PŘEDSTAVILA SVOU NOVOU TVÁŘ

[Tisková zpráva] Zcela novou vizuální podobu stanice představila dnes televize Prima. „Jsme první komerční televizí, která se rozhodla pro takto významnou změnu a ještě ve spolupráci s renomovaným zahraničním studiem. Divákům nabídneme nejen nové logo, ale především moderní a svěží grafiku, která je na úrovni nejmodernějších světových trendů,“ řekl dnes výkonný ředitel TV Prima Petr Chajda.

Sdílet

Ve vysílání se redesign TV Prima projeví od 15. ledna. Výsledný koncept vyšel z mezinárodního tendru, kterého se zúčastnila šestice renomovaných studií mimo jiné Německa, Anglie a Francie. „Nejvíce nás oslovil návrh francouzského studia Dream On svým čistým, přesto velmi silným pojetím, které vychází z 3D loga a dále umožňuje další varianty použití,“ doplnil marketingový ředitel TV Prima Jan Müller. Grafiku nově doplňují i točená ID stanice s tvářemi Primy.

Logo mění televize Prima po dvou letech, současně opouští oranžovou barvu. „Posunujeme se v logu díky jeho dvojbarevnosti více k červené. Navíc se nám otevřela možnost rotování loga, jeho otevírání a v dalších grafických prvcích, jako jsou upoutávky, blipy či menu hraje významnou roli zrcadlení ve spojení s jiným využívaným typem písma,“ připomíná vedoucí oddělení on-air TV Prima Pavel Jankovský, který zajišťoval implementaci nové grafiky do vysílání televize.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).