Hlavní navigace

TELEVIZE PRIMA PŘIPRAVUJE NOVÝ ZÁBAVNÝ POŘAD INKOGNITO

[Tisková zpráva] Televize Prima chystá do vysílání nový zábavný televizní pořad – Inkognito. Jedná se o pořad, který spojuje jednoduchý princip hry s popularitou, vtipem a šarmem účinkujících osobností. Zdrojem zábavy v tomto cyklickém pořadu jsou na jedné straně improvizované vystoupení a poznámky zkušených celebrit, které pod záminkou hádání profese jednotlivých hostů programu vtipnými dialogy baví diváka, a na straně druhé je to odstup diváka, který již od počátku zná profesi hosta a tak s nadhledem sleduje jejich snahu.

Sdílet

Moderátorem Inkognita bude charismatický herec a hudebník Petr Vondráček, kterého známe především jako Viktora z Rodinných pout. „Moderování pořadu je činnost, se kterou doposud nemám moc velkou zkušenost, ale určitě se s tím poperu. Moc se na to těším, tento pořad je výborně vymyšlený. Doufám, že ho s kolegy svou účastí nepokazíme,“ směje se Petr Vondráček.

Princip hry spočívá v tom, že v pořadu vystupují čtyři osobnosti známé z mediálního prostředí – „hádači“, kteří se snaží uhádnout profesi pozvaných hostů. Povolání těchto neznámých hostů je vždy neobvyklé (např. žena pilotka, záchranář horské služby, žena vojačka, vědecký pracovník v zajímavém oboru,…). Před samotným hádáním napoví host „hádačům“ slovem nebo gestem předem stanovenou indicii, která se vztahuje k jeho profesi. Takto se odehrávají první tři kola.

Ve čtvrtém, posledním kole, kdy musí „hádači“ uhádnou jméno všeobecně známého čestného hosta pořadu, mají na očích nasazené škrabošky, které jim znemožňují vizuálně identifikovat jeho tvář. Aby hosta nemohli poznat ani podle hlasu, moderátor jen tlumočí jeho mimická gesta.

Čtyřmi „hádači“ a zároveň baviči budou Dana Morávková, Alice Bendová, Bohumil Klepl, Martin Zounar. V prvních dílech vystoupí v roli „inkognito hostů“ Ilona Csaková a Lucie Vondráčková.

FINANČNÍ VÝHRA
Do pořadu se budou moci zapojit v průběhu léta i televizní diváci. Divák, který pošle svůj návrh na profesi, může získat finanční odměnu ve výši 5.000,–Kč jakmile bude jeho tip na profesi použitý v pořadu. Výherce z řad navrhovatelů profesí vybírá dramaturg podle obsahových a dramaturgických potřeb programu – exkluzivita profese, pestrost ve skladbě, dostupnost reprezentanta navrhované profese v termínu výroby pořadu apod. Dále má tento divák možnost získat dalších 5.000,–Kč v případě, že „hádači“ v studiu uhádnou profesi, kterou navrhl. Pokud “hádači” profesi neuhádnou, suma 5.000,–Kč připadne reprezentantovi neuhádnuté profese.

INKOGNITO
Periodicita: týdeník
První vysílání: 13. 7. 2006 v 19:50
Stopáž: 45 minut
Počet naplánovaných epizod: 7
Moderátor pořadu: Petr Vondráček
Účinkující osobnosti: hvězdy seriálu Rodinná pouta
Výroba: Pro Prima TV vyrábí společnost PRO TV

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).