Hlavní navigace

TELEVIZE PRIMA SPOLUPRACUJE S MALOU AGENTUROU

[Tisková zpráva] Televize Prima se rozhodla spolupracovat na propagačních kampaních svých televizních pořadů s Malou agenturou. V letošním roce uvede televize několik nových formátů, pro které chystá neotřelé kampaně.

Sdílet

„Mým cílem je, aby byly všechny složky komunikace – on-air i off-air – maximálně konzistentní. Pro vytváření kampaní jsme zvolili systém spolupráce oddělení marketingu Prima TV, produkčních společností vyrábějících pořady a kreativní agentury. Malá agentura splňuje naše vysoké nároky na úroveň kreativity a flexibility, proto pro nás bude na projektové bázi zajišťovat nadlinkovou komunikaci. Těžiště všech chystaných kampaní bude v tiskové inzerci, ale agentura bude připravovat i netradiční formy kampaní a některé upoutávky do vysílání. Poprvé se její on-air promo práce objeví s teaserem na pořad Ber nebo neber,“ říká Jan Müller, ředitel marketingu Prima TV.

Malá agentura se podílela na atraktivní kampani pro nový pořad Krimi live, který bude Prima TV vysílat poprvé ve čtvrtek 25. ledna. Krimi live je výjimečný projekt, proto je propagován i na místech, kde vlastně nejsou televizní diváci na promo televizních pořadů zvyklí. Krimi live využívá nejen klasických inzertních ploch, ale i netradičních a outdoorových médií.

„Při vytváření kampaně jsme brali v úvahu zejména fakt, že Krimi live není pouze klasický pořad, na který se divák jen podívá. Krimi live informuje o nejaktuálnějších kriminálních kauzách, o věcech, které se týkají bezprostředně každého z nás. Kampaň velice kontroverzním způsobem tematizuje skutečnost, že se kriminální živly pohybují kolem nás a že se každý může stát jejich obětí. Tím, že se jedná o zločin, který se vás může týkat osobně, zatáhne kampaň do děje pořadu Krimi live i vás,“ říkají autoři kampaně Anna Malá a Philip Péč, zakladatelé Malé agentury.

„Momentálně pracujeme na dalších kampaních, jednak jde o podporu pořadu Ber nebo neber a pak i o další novinku, kterou Prima TV chystá. Brzo je uvidíte v médiích a na www.malaagentu­ra.cz,” dodávají majitelé agentury.