Hlavní navigace

TELEVIZE PRIMA UZAVŘELA DOHODU SE SPOLEČNOSTÍ BUENA VISTA INTERNATIONAL TELEVISION

[Tisková zpráva] Televize Prima uzavřela novou víceletou dohodu se společností Buena Vista International Television (BVITV), která přinese na obrazovku televize Prima celou řadu nových programů. Vedle této dohody byly uzavřeny i další smlouvy, na základě kterých se objeví tituly BVITV na televizních stanicích v portfoliu MTG.

Sdílet

Diváci Prima TV budou mít mimo jiné možnost sledovat české premiéry dvou nejžhavějších show světových televizí.

První z nich je seriál "Desperate Housewives,” který získal mnohá ocenění na světové scéně, mimo jiné tři Zlaté glóby v letech 2005–2006 a 6 cen Emmy v roce 2005.

Dalším velmi atraktivním seriálem je “Grey’s Anatomy.” Tento seriál získal ocenění Zlatý glóbus v roce 2005.

Diváci se též dočkají napínavého dramatického seriálu “Criminal Minds,” ve kterém v hlavní roli září držitel ceny Emmy Mandy Patinkin. Mandy Patinkin dohlíží na elitní jednotku vyšetřovatelů FBI, kteří analyzují nejtemnější zločinecké mozky v zemi, aby předpověděli jejich další tah dříve než znovu udeří.

Na základě uzavřené dohody si Prima TV vybrala také širokou škálu celovečerních filmů včetně titulu Návrat do Cold Mountain (Cold Mountain), oceněného mnoha cenami, filmového hitu režiséra M. Nighta Shyamalana Šestý smysl (The Sixth Sense). Nechybí film Nepřítel státu (Enemy of the State) s Willem Smithem v hlavní roli a dále titul Test (The Recruit) s Alem Pacinem a Colinem Farrellem.

Součástí dohody jsou i licence na animované seriály – diváci televize Prima se mohou těšit na tituly společnosti Jetix Europe – například Adventures of the Little Mermaid, Around the World in 80 Dreams, Peter Pan and The Pirates.

Vice president a managing director BVITVV EMEA, pan Tom Toumazis, říká: “Velmi nás těší spolupráce s televizí Prima a zejména to, že Prima zakoupila licence pro vysílání seriálů “Desperate Housewives” a “Grey’s Anatomy”, které tak budou uvedeny v České republice.“

„Jsem přesvědčen, že tituly od společnosti BVITV budou pro naše diváky velmi atraktivní, mnohé z nich získaly světová ocenění a v zemích, kde již byly odvysílány, jsou velmi populární. Nepochybuji o tom, že se tak stane i u nás,“ říká Martin Dvořák, generální ředitel Prima TV.