Hlavní navigace

TELEVIZNÍ DISTRIBUČNÍ SPOLEČNOST TWENTIETH CENTURY FOX A PRIMA TV OZNAMUJÍ UZAVŘENÍ SMLOUVY

[Tisková zpráva] Televizní distribuční společnost Twentieth Century Fox a Prima TV s radostí oznamují, že podepsaly smlouvu na vysílání nejnovějších filmů a televizních seriálů společnosti FOX.

Sdílet

"Prima TV tak učinila další důležitý krok ke svému cíli, kterým je poskytování nejlepší programové nabídky v České republice. Díky dlouhodobé smlouvě se společností FOX máme příležitost vysílat mnohé z nejpopulárnějších a nejnovějších filmů a seriálů, které jsou k dispozici. Tato smlouva na vysoce kvalitní produkci společnosti FOX přinese našim divákům to nejlepší, co dnes televize může vůbec nabízet,“ říká Aleksandras Cesnavicius, generální ředitel Prima TV.

Steve Turney, ředitel pro prodej 20th Century Fox Television Distribution dodává: “Fox a sklupina Viasat Broadcasting, do které Prima TV patří, mají vynikající společnou minulost a pověst v řadě evropských zemí. Jsme velmi rádi, že nové smlouvy tento vztah ještě prohloubí.“

Prima TV získala práva na televizní premiéry velkého počtu hraných filmů společnosti FOX mezi které patří: Master & Commander: The Far Side of the World (USA, 2003) s Russellem Crowem, Fantastic Four (USA 2004), I, Robot (2004) stejně jako rodinné komedie Cheaper by the Dozen 1+2 (USA) se Stevem Martinem.

Tato dohoda se také vztahuje na mnoho nových televizních seriálů, jako jsou zbrusu nový seriál Bones (2005), uváděný v minulém roce v USA s obrovským úspěchem na síti FOX Broadcasting Network, který právě vstupuje do druhé sezóny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).