Hlavní navigace

Televizní kanál pro rybáře a lovce od července v nabídce digitální televize UPC

[Tisková zpráva] Příznivce rybaření a lovu chce mezi své diváky získat provozovatel digitální televize UPC. V rámci programového balíčku Plus poběží od 1. července 2009 vysílání tematického televizního kanálu Fishing&Hunting.

Sdílet

Praha, 1. července 2009 – Tematický televizní kanál Fishing&Hunting, provozovaný společností IKO Cable TV, mohou od dnešního dne sledovat diváci digitální televize UPC v rámci nového programového balíčku Plus. Program o lovu, rybolovu, přírodě a dobrodružství je vysílán 24 hodin denně, plně v češtině.

„V České republice je více než 350 000 rybářů a 180 000 myslivců. Chceme jim nabídnout kvalitní zábavu a zároveň možnost odborného vzdělávání populární formou. Dlouhodobě rostoucí zájem o vysílání tematického kanálu Fishing&Hunting nám dává jistotu, že jsme zvolili správně,“ říká Václav Bartoň, generální ředitel UPC.

„Partnerství se společností UPC Česká republika, největším provozovatelem kabelové televize v České republice, nám umožní výrazně rozšířit počet aktivních rybářů, lovců i myslivců, kteří by specializovaný televizní kanál sledovat chtěli. Do budoucna plánujeme zvýšení podílu pořadů natáčených přímo na českých vodách a v českých lesích – na své si tedy určitě přijdou i domácí specialisté, ale i cestovatelé a experimentátoři,“ řekla Erika Luzsicza, ředitelka IKO Cable s.r.o. „S UPC už čtyři roky úspěšně spolupracujeme na vysílání filmového kanálu Film+ pro filmové fanoušky, a tak zařazení dalšího tematického kanálu z naší produkce považuji i za výsledek této spolupráce,“ dodala Erika Luzsicza.

Televizní kanál Fishing&Hunting je unikátní televizní kanál pro nadšence pro lov a rybolov. Představuje slavná rybářská i lovecká loviště z domova i ze světa. Průvodci rybářským a loveckým světem jsou profesionálové z každého oboru. S diváky se dělí o své tipy, metody, recepty, učí je zacházet se specializovanou výstrojí a výzbrojí. Diváci poznají přírodu, lesy, divoké řeky, klidná jezera, moře a oceány z naprosto jiného pohledu, prožijí neskutečné rybářské a lovecké dobrodružství. Televizní kanál vysílá česky, 24 hodin denně.

Digitální kabelová televize UPC aktuálně nabízí celkem 95 televizních programů, z toho 72 v české nebo slovenské verzi. Mezi filmové kanály z nabídky UPC patří i Fim+, rovněž z produkce IKO Cable. Programový balíček Plus zahrnuje pět kanálů – Fishing&Hunting, Travel Channel, AXN Sci-fi, AXN Crime a Motors TV. Balíček Plus je možné si přidplatit k nabídkám Starter a Standard. V nabídce Supreme je obsažen automaticky, bez navýšení ceny. Zákazníci nabídky Starter zaplatí za balíček Plus 119 Kč měsíčně. Odebírají-li ovšem už jeden nebo více z existujících balíčků Darwin, Relax, Sport, News a Music, pak zaplatí pouze 80 Kč měsíčně. Pro zákazníky nabídky Standard je cena Plus 119 Kč měsíčně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).