Hlavní navigace

Televizní noviny poprvé s Pavlou Charvátovou a Pavlem Dumbrovským

[Tisková zpráva] V neděli 3. září se diváci televize Nova poprvé setkají s novou moderátorskou dvojicí. Tvoří ji Pavla Charvátová a Pavel Dumbrovský, kteří se budou pravidelně střídat s dalšími moderátorskými kolegy.

Sdílet

Praha 1. září 2006 – I když se Pavla Charvátová a Pavel Dumbrovský jako moderátorská dvojice setkají poprvé, o televizní premiéru na obrazovkách Novy rozhodně nejde. Pavla Charvátová, absolventka Filozofické fakulty UK v Praze, začala jako moderátorka TN pracovat již v roce 2003, kdy do Novy nastoupila po několikaleté redaktorské a reportérské praxi ve veřejnoprávní televizi. Prostředí Novy však pro ni nebylo novinkou, neboť s touto stanicí poprvé spolupracovala již v roce 1998 jako moderátorka Snídaně s Novou. V roce 2003 se do nejsledovanější TV vrátila na prestižní post v Televizních novinách.

Pavel Dumbrovský (narozen 1958) je absolventem fakulty žurnalistiky UK a v televizi Nova pracuje jako reportér a parlamentní zpravodaj od roku 1997. Ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček oceňuje na Dumbrovském jeho novinářskou zkušenost a je přesvědčen, že věkově velmi vhodně doplňuje spektrum stávajících moderátorů TN.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).