Hlavní navigace

TELEVIZNÍ PODZIM? TO JE STABILNÍ PROGRAMOVÉ SCHÉMA A ŘADA NOVINEK TELEVIZÍ SKUPINY PRIMA

[Tisková zpráva] Jediná stále rostoucí skupina televizních stanic Prima dnes představila vysílací schémata všech tří televizních stanic. Na hlavní vysílací stanici se mohou diváci těšit na pořádnou porci zábavy pro celou rodinu. Přináší ji v podobě pokračování nejzábavnější talentové show, velkého rodinného seriálu i řady oblíbených reality show, doplněné velkými filmovými premiérami. Prima COOL zařazuje další počiny původní domácí tvorby a Prima LOVE nabízí po rozšíření pokrytí pikantní pozdně večerní podívanou.

Sdílet

Po prázdninách se divákům vrací jejich oblíbené Prostřeno!, stejně tak jako kultovní show o stavu české gastronomie Ano, šéfe!. Již 5. září se vydáme na Cesty domů, které přivedou na scénu řadu nových postav, v čele s Terezou Kostkovou alias Bárou Vítkovou. Hlavní televizní sezona se neobejde bez světové show. Ve druhé řadě ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT představíme další kandidáty na angažmá v Las Vegas. Toho nejlepšího pak vyberou sami diváci. Standartu neotřelého humoru bude dál třímat Partička, kterou podpoří příhody téměř normální Rodinky. Stálicemi programové nabídky jsou společenský magazín TOP STAR a Nikdo není dokonalý Speciál aneb Pátrání v hlubinách znalostí českého národa pod vedením Jiřího Krampola. Zažívat budeme také další Soukromá dramata. Show Jana Krause se sice stěhuje do divadla Archa, neopouští však své pevné místo v programu pátečního večera.

Prima Kino zve návštěvníky pravidelně každou sobotu, rezervujte si proto vstupenky například na celou sérii Smrtonosných pastí nebo na světové hity, jako jsou Mamma Mia! či Stmívání. Každý čtvrtek se pak můžete vydat na bílé pláže v premiéře seriálu Hawaii Five-0. Pokud by vám nestačily detektivky po desáté večer (Sběratelé kostí, Anatomie lži a Castle na zabití), sledujte již od 5. srpna každý pátek návrat legendárního Horsta Schimanského.

Růst Prima COOL pokračuje v ďábelském tempu. A na podzim ještě přidává plyn. Kromě Top Gearu zařadíme premiéry Teorie velkého třesku, Jak jsem potkal vaši matku (reprízy obou seriálů v originále s titulky) a řadu dalších vysoce návykových seriálů a reality show ze světa. Ty doplní, kromě již zavedených původních pořadů I Like Bike a Re-Play, také dvě novinky vlastní tvorby: mírně nechutná Těžká dřina a peprný týdeník menZONE.

I Prima LOVE bude reprízovat vybrané pořady v původním znění s titulky. Po dalším rozšíření pokrytí digitálním signálem se od 14. srpna mohou nejen dámy těšit na legendární seriál s lesbickou tematikou Láska je Láska – právě toho se dočkají také v originálním znění. To ovšem není jediná lechtivá novinka pro pozdní večery. Odkládat svršky můžete také u Sexu ve městě a Tajného deníku call girl. Na mravnost a zákony bude ovšem dohlížet Tom Selleck a jeho rodina, která má Spravedlnost v krvi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).